Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Projel jsem ME1 a všechny sidequesty, když to rozehraji podruhé s tím že budu pokračovat jakoby s lvl, se kterým jsem skončila ale projedu to rychle bez SQ tak když pak budu extrahovat do ME2 save tak bude se brát jakože jsem měl projeté všechny sidequesty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Projel jsem ME1 a všechny sidequesty, když to rozehraji podruhé s tím že budu pokračovat jakoby s lvl, se kterým jsem skončila ale projedu to rychle bez SQ tak když pak budu extrahovat do ME2 save tak bude se brát jakože jsem měl projeté všechny sidequesty?

Pokud sem to co si napsal správně pochopil, tak ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posádka byla rozpuštěna protože byl Shepard půl roku držen ve vazbě. A v každém díle se bojovalo proti netvorům, jak to myslíš?

Co se týče parťáků ještě alespoň dvou se dočkáš, neboj :)

no ve dvojce jsem bojoval proti nějakým strojum ale teď střílim nějaké mutanty :D

jinak jak mám předsvěčit tu Ashley Williamsovou aby se ke mě přidala v Citadel jí zastřelím já nebo můj parťák

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ve dvojce jsem bojoval proti nějakým strojum ale teď střílim nějaké mutanty :D

jinak jak mám předsvěčit tu Ashley Williamsovou aby se ke mě přidala v Citadel jí zastřelím já nebo můj parťák

Např. tak že s ní třikrát promluvíš když je v nemocnici, nebo tak že necháš přežít Salarianskýho councilora. To uděláš tak že pokecáš před misí s Thanem

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Např. tak že s ní třikrát promluvíš když je v nemocnici, nebo tak že necháš přežít Salarianskýho councilora. To uděláš tak že pokecáš před misí s Thanem

.

já jsem za ní chodil pokaždé až se úplně uzdravila a thana jsem nikde neviděl/nebyl(před misí se citadelou jsem měl jen tu s tou bombou. a ten Salarian mi zabili(ten vrah) a nemohl jsem tomu zabránit, no rozhodně škoda že je mrtvá dalo se na ní aspoň trochu koukat než pořád na ty obludy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem za ní chodil pokaždé až se úplně uzdravila a thana jsem nikde neviděl/nebyl(před misí se citadelou jsem měl jen tu s tou bombou. a ten Salarian mi zabili(ten vrah) a nemohl jsem tomu zabránit, no rozhodně škoda že je mrtvá dalo se na ní aspoň trochu koukat než pořád na ty obludy :D

Jestli ti Thane ve dvojce přežil tak by měl sedět v nemocnici u vchodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem za ní chodil pokaždé až se úplně uzdravila a thana jsem nikde neviděl/nebyl(před misí se citadelou jsem měl jen tu s tou bombou. a ten Salarian mi zabili(ten vrah) a nemohl jsem tomu zabránit, no rozhodně škoda že je mrtvá dalo se na ní aspoň trochu koukat než pořád na ty obludy :D

musis dat Udinovy headku a pak mluvit jak paragon a nemusi prezit ani salarian na druhy gameplay jsem byl bez thane a ashley se pridala :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli ti Thane ve dvojce přežil tak by měl sedět v nemocnici u vchodu

já jsem začal hrát novou hru, protože mi ve dvojce nikdo nepřežil

seth123: jak mám dát Udinovi headku? :D vždyť tam pořád kecají, kecají a neby lžádnej výběr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem začal hrát novou hru, protože mi ve dvojce nikdo nepřežil

seth123: jak mám dát Udinovi headku? :D vždyť tam pořád kecají, kecají a neby lžádnej výběr :D

když udina přistoupi k tomu panelu aby otevrel dvere hra ti nabidne akci tak ho střel, v ME3 narozdil od predchozich dilu si musis uspinit prsty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle me to udelali dobre, zvetsina z nas si da automaticky RPG a ti ostatni co daj neco jinyho si to zahrajou prave proto, ze jim tu to hru nejak uzpusobi....proste prilakali lidi na to, ze muzes hrat strilecku, nebo si jen tak proplouvat a uzivat pribeh :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je neskutečný! se mi to jen zdá nebo skoro všechny postavy z ME2(jedničku jsem nehrál) pochcípali? :D no aspoň to bylo dramaticky ty konce.

a ten konec znamená co? ty výběry teda nic moc, vlastně nic. ale když tvůrci říkali že na konec se jen tak nezapomene to měli pravdu jsem nas*** že na to hodně dlouho nezapomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu