Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

aha, tak jsem nevedel, tak to se tedy pokusim o platinu:) Btw. melo zasadni vyznam jit do ME3 s celym crew? Jestli to mam resit v ME2 nebo rychle prejit uz do ME3

Nejsem si jistej jak to myslíš, jako jestli má cenu nechat ve dvojce všechny přežít? 100% ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nutnost samozrejme neni, ale rozhodne je to dobre doporuceni pro plny pozitek z ME3, je hezke videt, jak se nektere charektery vyvinuli :) Treba takova Jack, nikdy jsem ji extra nemusel, ale v ME3 je to docela symapatacka :D

no ja mam jack rad, chodi se mnou do vsech misi:) pokud tam neni nutne mit jine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Liara mi nikdy nebyla moc sympatická a ve trojce možná dvojnásob. Dabing Ali Hillis je sice super ale charakter jako takovej mi moc nesedí.

Zato Garrus co komentář to taková perla že se válim po zemi. Všechno bere z humorem a téměř nikdy neni vážnej. I když na vlastní oči viděl zkázu na Palavenu dělal jakoby nic, zatímco Liara se po Thessii téměř hroutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka vkusu, ja mel Liaru vzdycky rad a spolu s Garrusem jsou to moji ME oblibenci, obvzlast se mi pak libil vyvoj te postavy, ktera je podle me velmi dobre napsana....

Garrus je obvzlast v ME strasny hlasic :D A trumfovani se s jokerem s vtipama, to je proste nejlepsi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu