Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

panove teď jsem si donesl z Brněnskýho xzone ME3, kdo má zájem o výměnu kartiček tak kdo by potřeboval karty č:4,5,6,7 tak ať se ozve, jsem z brna ale klidně pošlu poštou klasicky v obálce. sháním tedy karty č. 1,2,3,8,9,10.

Nebylo by lepší založit na toto nové vlákno???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite zaloz ;)

Jinak na metacriticu mi to zas smrdi nejakou uzivatelskou sabotazi, respektive v to i doufam, protoze po vsech tech "oslavnych" recenzi tem komentarum neverim, mozna jsem moc velkej optimista, ale pochybuju, ze EA by cpala po tom hypu jeste tolik prachu do uplatku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urcite zaloz ;)

Jinak na metacriticu mi to zas smrdi nejakou uzivatelskou sabotazi, respektive v to i doufam, protoze po vsech tech "oslavnych" recenzi tem komentarum neverim, mozna jsem moc velkej optimista, ale pochybuju, ze EA by cpala po tom hypu jeste tolik prachu do uplatku :D

Určitě to všichni z těch "kritiků" za necelej jeden den stihli dohrát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci se zeptat na jednu věc... Před 4 měsícema jsem prodal xko a teď ho znovu koupil.Logicky jsem přišel o savy z ME 1 a 2 a rád bych je někde sehnal - jakékoli.Abych nemusel hrát komplet trilogii od znovu... Nemůžete je někdo poskytnout? Co si pamatuju tak radu jsem nechal zhebnout,sarančí královnu jsem nezabil,a ve finále ME2 mi zemřela akorát ta pokérovaná holka (na jméno si teď nevzpomenu)..Pokud by jste to někdo měl asi trochu podobně a byl to schopnej někam nahodit,tak budu vděčnej....Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci se zeptat na jednu věc... Před 4 měsícema jsem prodal xko a teď ho znovu koupil.Logicky jsem přišel o savy z ME 1 a 2 a rád bych je někde sehnal - jakékoli.Abych nemusel hrát komplet trilogii od znovu... Nemůžete je někdo poskytnout? Co si pamatuju tak radu jsem nechal zhebnout,sarančí královnu jsem nezabil,a ve finále ME2 mi zemřela akorát ta pokérovaná holka (na jméno si teď nevzpomenu)..Pokud by jste to někdo měl asi trochu podobně a byl to schopnej někam nahodit,tak budu vděčnej....Díky

Na xku ti save od někoho jinýho importovat nepůjde, bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož to nejde ani lidem kterým ten save patří a jen maj nový xko, tak dost pochybuju

Tady jsou rozhodnutí když save neimportuješ (neskuteně deb.ilní :D)

Default Choices

Mass Effect 1 Default Choices

  • Characters Recruited: Garrus, Wrex
  • No DLC or sidequests are counted.
  • The Asari Shiala is killed by the Thorian.
  • The Rachni Queen is killed.
  • The colony on Feros is not saved.
  • Wrex is killed on Virmire.
  • Shepard does not enter into any romantic relationships.
  • The Council is killed, with the ship the Destiny Ascension, during the attack on the Citadel.
  • Udina is appointed Counselor.

Mass Effect 2 Default Choices

  • No DLC, sidequests or Loyalty Missions are counted toward Mass Effect 3. This includes two DLC exclusive characters, Zaeed and Kasumi, who count as never being recruited.
  • Tali is exiled from the Migrant Fleet.
  • Shepard does not enter into any romantic relationships. Again.
  • Grunt is not recruited.
  • Legion is not recruited, and no choice is made for the Geth.
  • Samara is never recruited. She is killed by Morinth trying to escape from Ilium.
  • Suicide Mission Survivors: Mordin, Jacob, Garrus, Tali and Miranda.
  • Suicide Mission Survivors (Normandy Crew): Joker and Chakwas. All other crew members are considered killed.
  • Suicide Mission Deaths: Jack, and Thane.
  • The Collector Base is destroyed.
  • Although the DLC is not considered completed by Shepard, the events still occured. The Batarian System is destroyed, and Liara is the Shadow Broker.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:blejt:

Neskutečně stupidní !!! No nic tak to dam na defaultní nastavení a až bude krize tak to rozjedu komplet :-) Díky za info

EUROGAMER PÍŠE : Aby se vám v MULTIPLAYERU dařilo(což je pro finále singleplayeru podstatné) musíte si koupit nebo získat odemykatelné předměty a ty můžete získat za skutečné peníze. ---------- TAK TO JE HNUS VELEBNOSTI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby se vám v MULTIPLAYERU dařilo(což je pro finále singleplayeru podstatné) musíte si koupit nebo získat odemykatelné předměty a ty můžete získat za skutečné peníze. ---------- TAK TO JE HNUS VELEBNOSTI

To je nepřesné a vytažené z kontextu, MP můžeš hrát bez problému aniž bys utratil jediný euro... Do jiných her si taky můžeš kupovat speciální předměty a taky tě to neznevýhodňuje když tak neučiníš. Včetně SP Mass Effectů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak tak koukam po ceske herni sceny, jsou to vicemene same 9...

Nechapu, proc recenzenti vytykaji malou miru inovaci, ten system jakozto i svet se moc prekopavast neda, aby to pusobilo jako kompaktni trilogie......

Jinak koukam, ze ziskat "dobry" konec asi nebude zadna sranda a clovek se pritom pekne zapoti.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak tak koukam po ceske herni sceny, jsou to vicemene same 9...

Nechapu, proc recenzenti vytykaji malou miru inovaci, ten system jakozto i svet se moc prekopavast neda, aby to pusobilo jako kompaktni trilogie......

Jinak koukam, ze ziskat "dobry" konec asi nebude zadna sranda a clovek se pritom pekne zapoti.....

coz je zatracene dobre ze to bude tezky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele chci se zeptat na trochu hloupou otázku, ten COOP to je jako jiná odlišná kampan nebo přímo jako do příběhu?

Ten coop by se dal prirovna k horde, ctyri hraci proti deseti vlnam nepratel.....

Ovsem jeho vysledky budou mit vliv na samotnou hru.......

Doporucuju si o tom precist ten clanek na eurogameru ;)

coz je zatracene dobre ze to bude tezky

No o duvod vic si to pak projet znova ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak tak koukam po ceske herni sceny, jsou to vicemene same 9...

Nechapu, proc recenzenti vytykaji malou miru inovaci, ten system jakozto i svet se moc prekopavast neda, aby to pusobilo jako kompaktni trilogie......

Jinak koukam, ze ziskat "dobry" konec asi nebude zadna sranda a clovek se pritom pekne zapoti.....

A víš co je paradoxní? Že na EG.cz, tušim že dokonce zrovna tenhle recenzent kritizoval DA2 jak se změnila oproti výborné jedničce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zas pravda, ze to byla inovace trosku spatnym smerem.....

Proto jsem i rad, ze ME moc neinovovalo a ze spis skloubilo vhodne prvky jednicky a dvojky :)

Ja jsem stejne zastancem toho, ze inovovat (vyrazne, tedy revoluce misto evoluce) je zbytecne, pokud ta hra dobre funguje.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem stejne zastancem toho, ze inovovat (vyrazne, tedy revoluce misto evoluce) je zbytecne, pokud ta hra dobre funguje.....

To je sice pravda, ale všeho s mírou. Viz CoD nebo AC (i když ten si to teď nejspíš vylepší trojkou). Někdy je revoluce potřeba i když hra funguje (a kupuje si jí pořád dost lidí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu