Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jenze ty vis ze nemas ten save ja musim zit v nejistote :D(jen sranda), jeste kdyby se blizz konecne uracil oznamit datum vydani D3 a jsem strasne stastnej clovek

tak mam polovicni save z MS2 na ps3,tak to mozna jeste dohraju, na pc se mi to hrat nechce kvuli chybejicimu MP. Ohledne D3 je zatim datum 17.4.,ale pry to ma vyjit nejdele do konce Q2 tohoto roku, finalni cena je stanovena,coz znamena,ze to brzy vyjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mam polovicni save z MS2 na ps3,tak to mozna jeste dohraju, na pc se mi to hrat nechce kvuli chybejicimu MP. Ohledne D3 je zatim datum 17.4.,ale pry to ma vyjit nejdele do konce Q2 tohoto roku, finalni cena je stanovena,coz znamena,ze to brzy vyjde.

Určitě nejdřív dohraj ME2, bez savu to podle mě nemá cenu. Měli aspoň udělat zas nějakej komiks se základníma rozhodnutíma jako byl ve dvojce. Všude se vytahujou že "ME3 je ideální pro ty kdo s Mass Effectem začínají", ale bez savu je to prostě nehratelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze ty vis o co prichazis :D ten kdo k tomu poprvi sedne nema ani paru

Point taken, ale když ME3 dohraje tak ho pak bude pravděpodobně mrzet že nehrál nejdřív předchozí díly

Ale úplně nejhorší je to když je někdo hrál ale o savy přišel, což především na X360 neni až tak těžký :)

(i když mě, maniakovi co dohrál ME1 3x a ME2 asi 5x by to hrát znovu tolik nevadilo :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě nejdřív dohraj ME2, bez savu to podle mě nemá cenu. Měli aspoň udělat zas nějakej komiks se základníma rozhodnutíma jako byl ve dvojce. Všude se vytahujou že "ME3 je ideální pro ty kdo s Mass Effectem začínají", ale bez savu je to prostě nehratelný...

ja to dohral na pc a i arrival,takze vim do ceho jdu,akorat nebudu mit komplet posadku jako vetsina z vas a prijdu o nektere vedlejsi mise. No uvidime, treba se jeste donutim do dojet na ps3, rozehrane to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vsude se pise, ze MME3 je hdne pro fanousky, si jen vemte kolik pribehovych moznosti v sobe skryvali prvni dva dily a treti je vsechny zakoncuje....

Je to proste vyvrcholeni epicke sagy, posledni kapitola a clovek to oceni mnohem min, kdyz se nesetkal s tema predchozima dvema ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se nekomu, ze mu to vzalo savy z ME1 a ME2, ovsem napsalo mu to, ze to nemuze rekonstruovat tvar? Jako wtf, co to ma znamenat? :D

X360 s tim má problém, buď rád že se ti to save vůbec vzalo :)

DeSi: Hele, dej to klidně do spoilerů to je jedno, nebo někdo jinej i, můžete mi zhrnout o čem jsou první dva Mass Effecty? Ve dvojce jsem asi v 25% ale chtěl bych se vrhnout rovnou na ME3 až si to koupim.

Nedoporučuju, zahraj si nejdřív jendičku a dvojku. Nebudeš litovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odehrano asi 7 hoin a po delsim roztazenem uvodu celkem spokojenost :) Sice me ted mrzi ze jsem zase nezvolil vanguarda, ale co :)

Hodne se podle me pridalo na filmovosti, je to vazne vic nez kdy predtim jako koukat na interaktivni film....kolikrat to prekonava i Uncharted :D

Takze co se tyce vycitek k smerem technickem zpracovani, rozhodne s nimi moc nesouhlasim, dost na Unrealu zapracovali a hra vypada vazne skvostne...

Kulisi zatim fajn :) Koukat na napul zniceny Palaven je neco :) Tesim se na Thessii :)

Zatim mi akorat neberou moc boje, tezko rict, jestli to neni povolanim, v demu to fungovalo lip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mam asi 25h (jako tradičně se docela loudám - všude se kochám, hledám zbraně, kecám se squadmatema, čtu si kodex a info o planetách :) ). Teď sem dodělal misi na Citadele a musim říct... WOW, naprosto skvělá - jak technicky tak hlavně příběhově. Snad nebudu moc spoilovat když řeknu že tohle asi čekal málokdo.

Já hraju za Infiltratora a s bojem se velmi spokojenej. Používám kombíčko cloak + incinerate + omni-blade - na insanity to bude asi nepoužitelný ale na normal je s tim kupa srandy.

Ale je načase to hru trošku zkritizovat, u jinejch her by se to mohlo zdát jako malichernosti ale ME3 je tak výborná hra že se nic zásadního vytýkat nedá

1) N7 mise jsou opravdu fail a z mýho pohledu asi největší mínus hry. Jsou na stejnejch mapách jako coop a i úkol v nich je prakticky stejnej - přežít pár vln nepřátel. Tohle v Bioware posrali, obvzlášť když se podivám jak skvělý byly vedlejší mise v ME2. Tak sem se těšil na Noveriu a místo ní sem dostal hordu z Gears of War...

2) Hackování, hackování, hackování. Co si sakra mysleli? Hacking je prakticky synonymum ME série a oni ho tam nedaj?

3) Malá interaktivita hlavně oproti dvojce - nemůžu zavřít okno na Normandii, nemůžu si namíchat koktejl, nemůžu praštit pyjaka, nemůžu dat dýško asarijský tanečnici a dokonce se ani nemůžu ztřískat v baru. Skandální.

4) Průzkum vesmíru. Ve dvojce mě bavilo "navštěvovat" každou planetu, skenovat jí pro minerály a anomálie a číst si o ní nějaký info. Tady ani nevim na který planetě sem už byl a na který ne, protože se to nijak neoznačuje...

5) Ve dvojce se dalo skoro s každym prodejcem diskutovat, tady v lepším připádě dočkám "komentovacího" rozhovoru bez možnosti ho nějak ovlivnit.

6) Tohle se těžko dá brát jako chyba, ale přesto to napíšu - vadí mi že se bojuje jen proti Cerberu a Reaperům. Uvítal bych nějakou větší rozmanitost nepřátel, ale je jasný že těžko budu bojovat proti Eclipse nebo Blue Suns když sou to mí potenciální spojenci.

7) Dabing Mordina a EDI - hlas Micheala Beatieho je nenahraditelnej, jeho "náhradník" se snaží, ale prostě to není ono. Velká škoda že ho nesehnali. A EDI sice dabuje pořád Tricia, ale upravili to nějakejma jinejma filtrama a už to není ono...

8 ) Pro ty co hráli From the Ashes DLC - asi sem si Protheany moc idealizoval, asi jako zbytek galaxie. Jarvik je arogantní bručoun. V tomhle hravě překoná i Udinu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, mám v plánu si zahrát tuto hru. ale ze serii mass effect nemam zadnou zkusenost.. cetl jsem si ze je lepsi napred si zahrat ME2 tak se chci zeptat v cem je to lepsi kdyz si to zahraju? co tim ziskam? chci prave hrat spis jen ME3..

Taky jsem na tuhle hru narazil asi cca před měsícem a začal jsem hrát 2 a musím říct, že se to příběhově pojí ty díly, měl jsem docela hodně otázek co je to a co se stalo v jedničce, neboť postavy se kterými jsem se setkal na to odkazovali tak proto teď hraji jedničku, která je taky skvělá. Proto to začni hrát od prvního dílu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mam asi 25h (jako tradičně se docela loudám - všude se kochám, hledám zbraně, kecám se squadmatema, čtu si kodex a info o planetách

:) ). Teď sem dodělal misi na Citadele a musim říct... WOW, naprosto skvělá - jak technicky tak hlavně příběhově. Snad nebudu moc spoilovat když řeknu že tohle asi čekal málokdo.

Já hraju za Infiltratora a s bojem se velmi spokojenej. Používám kombíčko cloak + incinerate + omni-blade - na insanity to bude asi nepoužitelný ale na normal je s tim kupa srandy.

Ale je načase to hru trošku zkritizovat, u jinejch her by se to mohlo zdát jako malichernosti ale ME3 je tak výborná hra že se nic zásadního vytýkat nedá

1) N7 mise jsou opravdu fail a z mýho pohledu asi největší mínus hry. Jsou na stejnejch mapách jako coop a i úkol v nich je prakticky stejnej - přežít pár vln nepřátel. Tohle v Bioware posrali, obvzlášť když se podivám jak skvělý byly vedlejší mise v ME2. Tak sem se těšil na Noveriu a místo ní sem dostal hordu z Gears of War...

2) Hackování, hackování, hackování. Co si sakra mysleli? Hacking je prakticky synonymum ME série a oni ho tam nedaj?

3) Malá interaktivita hlavně oproti dvojce - nemůžu zavřít okno na Normandii, nemůžu si namíchat koktejl, nemůžu praštit pyjaka, nemůžu dat dýško asarijský tanečnici a dokonce se ani nemůžu ztřískat v baru. Skandální.

4) Průzkum vesmíru. Ve dvojce mě bavilo "navštěvovat" každou planetu, skenovat jí pro minerály a anomálie a číst si o ní nějaký info. Tady ani nevim na který planetě sem už byl a na který ne, protože se to nijak neoznačuje...

5) Ve dvojce se dalo skoro s každym prodejcem diskutovat, tady v lepším připádě dočkám "komentovacího" rozhovoru bez možnosti ho nějak ovlivnit.

6) Tohle se těžko dá brát jako chyba, ale přesto to napíšu - vadí mi že se bojuje jen proti Cerberu a Reaperům. Uvítal bych nějakou větší rozmanitost nepřátel, ale je jasný že těžko budu bojovat proti Eclipse nebo Blue Suns když sou to mí potenciální spojenci.

7) Dabing Mordina a EDI - hlas Micheala Beatieho je nenahraditelnej, jeho "náhradník" se snaží, ale prostě to není ono. Velká škoda že ho nesehnali. A EDI sice dabuje pořád Tricia, ale upravili to nějakejma jinejma filtrama a už to není ono...

8 ) Pro ty co hráli From the Ashes DLC - asi sem si Protheany moc idealizoval, asi jako zbytek galaxie. Jarvik je arogantní bručoun. V tomhle hravě překoná i Udinu...

Nepritomnost hackovacich miniher me taky zarazi....

S interaktivitou souhlasim, celkove mi prijde ze se neda moc na co klikat a moc s kym kecat, kdyz uz je pak nahodou nejaky rozhovor, je sice dlouhy a tak, ale treba v nemocnici v citadele je hromada lidi a s nikym se tam neda mluvit....

Pruzkum mi zas tolik nechybi, to dali naschval pryc, protoze si na "otravne" scanovaqni planet mnoho lidi stezovalo....

Jinak ruznorodost nepratel mi prijde uz po tech sedmi hidnach dost chaba abych rekl pravdu, porad to jsou troje jednotky cerberu a par jednotek reapru (husku)....

Mordina dabuje nekdo jiny? To jsemsi ani v demu nevsiml.....EDI mi taky prisla jina kdyz mluvi z "hardwaru" :)

K DLC, celkove me to trosku zklamalo, tesil jsem se na eden prime a nakonec to byla strileci nuda :)

Javik sice neni zrovna sympatak, ale zase chapu je ho postoj, kdy patril k nadrazene rase a jak se ted asi musi citit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu