Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphic's Club


PeterCent

Recommended Posts

4442866662458283.png

Tady platí COPYRIGHT, prosíme nekradte naše práce a nevydávejte je za své (vždy aspon uveďte zdroj nebo napište autorovi PM)

Takže rozhodli jsme se že založíme klub grafiků na tomto foře, nebudou sem patřit jen ty co mají hodnost Graphic Designer ale i ostatní co se grafice věnují a pomáhají v postu Wallpy a Sigi.

Budeme si zde ukazovat své nejlepší práce kromě toho co ukazujeme v postu Wallpy a Sigi, budeme si tady pomáhat když někdo nebude něco vědět ohledně grafiky nebo grafických programů.

Do našeho grafického týmu patří tito uživatelé:

*Dave* (Graphic Designer)

PeterCent (Graphic Designer)

valdoDK (Graphic Designer)

WItekS

WokOnaToR (Graphic Designer)

bulk (Graphic Designer)

miniKing

Psp (Graphic Designer)

majko007 (Graphic Designer)

Naše Grafické Userbary !

usebar-d8g1.jpg

Graphic-3vy1.jpg

graphic_by_Daduunka.png

zkouska-xqd1.jpg

hhhhjjjjjjghgghglh7.png

Další info dodáme ! :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Super!

Tak jestli můžu, hodil bych sem nějaká moje SIGy co už jsem předtim dal do PSP Wallpy .... , jsou to ty nejnovější :)

Angelina-rod1.jpgChristina-sfv1.jpg

Hunter-5ve1.jpgHunterpatern.jpg

Spiderman_ramecek_patern_final.jpg

- - - - - - - - -

Jo a potřeboval bych help, podle TOHOTO návodu se snažim udělat kulatej rámeček (zaoblenej) ale vždycky se zadrhnu u bodu, kdy se mi má udělat výběr. Normálka si to označim Rounded Rectangle Tool, tim se mi kolem toho udělá nepohyblivá čára (né jako váběr, podle návodu) no a když kliknu na skupinu podržim CTRL a kliknu na tu jedinou vrtsvu venku, řekne mi to že nemamoznačený žádný pixely.... Nevíte co stim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že chceš mít průhledný pozadí? Jestli jo, tak si vyřízni to okolí auta, nebo to auto a dej CTRL + SHIFT + I (myslim) tim by se měl převrátit výběr.. a ulož si to jako .png

přesně tak musíš to oříznoutr....a uložit png :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vim zeste to vyresili pise moc lidi najednou :D

jj ja to sem dal pro zacatecniky :)

jinak tady sem si zkusil ubcko jenze mi nesel stahnout visitor, tak sem se na to vy*ral :D

Tenhle styl se mi libi je to barevny :D hezky :D btw: je to udělany z bouchačky pana Hitmena :D

graphic_by_Daduunka.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu