Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphic's Club


PeterCent

Recommended Posts

  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Před pár dny jsem se rozhodl zkusit udělat svuj první userbar. Stáhl jsem si font a sel sem na to. Výsledek posudte sami: image.php?u=5205&type=sigpic&dateline=1188394171

omg nezapomeň to všude napsat už si to jednou psal v PSP Wallpy v té sekci si napsal hromadu příspěvků o tom jak se na to chystáš a pak i výsledek nemusíš to psát všude :roll: :roll: promiň že s tebou nesdílím krásný pocit z pár pixelového userbaru který se snad nedá ani pokazit :!: :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omg nezapomeň to všude napsat už si to jednou psal v PSP Wallpy v té sekci si napsal hromadu příspěvků o tom jak se na to chystáš a pak i výsledek nemusíš to psát všude :roll: :roll: promiň že s tebou nesdílím krásný pocit z pár pixelového userbaru který se snad nedá ani pokazit :!: :D

V pohodě, byl jsem zvědaví na reakce, ikdyž sem tušil že nebudou nijak zvlášt pozitivní:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co si tam k tomu udělal kromě rámečku ?? jestli to oko uprostřed tak je to fešný ale jestli to jsou jen 3 obrazky vedle sebe tak co na tom cheš hodnotit ??

smaozřejmě...postavy sou ořezaný oko výroba( z jinýho oobrázku)-tzn plameny atd...rámeček ořízlej :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hoj .. tak já se zabejvám jen trochu 3D grafikou ... tady jsou nějaký věci který jsme modeloval v poslednim tejdnu .....

---retaz1- modelovanej v inventoru ve škole ... málo času a nejdou tam zakrejt ty čáry kde jsou hrany .. nebo aspon já jsme na to nepřišel

---zbytek je modelovanej v Rhinoceros 3.0 s flamingem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu