Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Graphic's Club


PeterCent

Recommended Posts

  • Odpovědi 555
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja pouzivam gimpa... takze se lisim :D jinak nechcu machrovat, ale umite hodit animaci do signature?

jn kdybych to udělal v něčem jiném než v malování tak to bude lepší ale já s ničím jiným neumím všechny obrázky co jsem kdy udělal jsem dělal v malování

stahni si neco lepsiho ne?

neone:je to moc splacly...

termix:nemyslim v tom obrazku tam je to good ale jako celkove..:D jak hodne zeres ty japonsky filmy..fakt styl..:D

huh :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se vam libi toto ??? johnysk9.jpg

sory ale nelibi se mi to :D je prez to par brushu radim uz moc nepouzivat pokud sig neni celej z brushu pak vypada blbe mozna tam je nekde bledej zdroj svetla ramec na prT a ty ruzovi svetilka bo co je to se tam vubec nehodi nvm jesi to bylo ve stocku nebo ne.... no celkove = uč se uč se uč se ;) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych si to i stahl ale zase se ucit kčemu co všechno je to je naprd

njn ale nic proti ale pokud nemas aspon trochu profi soft tak ty prace pak taky vypadaj kdyz delas v malovani sou roztahly atp... radim stahni si PS a urcite ti to neradim jenom ja tak stahuj ;) a pokud si stahnes cestinu a najedes na graficky forum naky tak je to v poho ;) :)

jj to bylo ve stocku a moc tech brush tam neni jen jeden a pak c4d rendery ten blbej zdroj svetla je taky ve stocku sem si vybral asi blbej obr

jj takze jesi to tam bylo tak si moc ty prace neudelal :D zkousej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak se libi toto? q7ue5.jpg

vim nic moc ale jsem hroznej neumetel s grafikou wubec neumim no :(

Takže tohle neni muj styl ale budiž, nelibi se mi jak je zadek auta rozostrřenej kdyby to aspon splivalo tak jo ;)

Tak co tomu říkaj designeři? :D

spidermancopy-a621.jpg

No neco malo do sebe to ma, je tam 0 blending, ty přechody sou taky nani kdyby byly aspon delsi to joramecek se dela cernej a sirsi a font se taky nehodi ...

moje prvni obrazky v PS... co mam zmenit na tom druhym pls???

derbi_user.png

picowina.png

ty obrazky sem orezaval sam

No na ty motorce je to vydet, zes orezaval sam :D ale to se znepsi ;) ale uz sem nekde psal, ze by chtela zmensit hodit nakej brush, patern splívajcí s pozadím atp :)

no a to 2 se mi moc nelibi je tam tak 5% práce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave, já myslim že naopak, ten font se k markovo Spidermanu SIGu hodí naprosto :blink: Proč myslíš že ne?

no ono to bejva tak že originální font filmu/hry co ja vim jeste ceho se nehodi jen pokud je spravne umisten ap. 1.Nehodí se font (pokud nevis jakej font pouzit pouzij original v OS [mi jednou řek kamarád]) 2. je blbe umistenej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hh..dave :D:D takovy rady))) malo se smeju))) podivej se co znamena blending, pak raď :D

Dave: Ok, ty jsi Graphic Designer, takže to respektuju ;) Ale stejně se mi to líbí :))))

"Graphic Designer", takze stacilo, kdyz sem dam par sigu a uz budu graphic designer?? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"Graphic Designer", takze stacilo, kdyz sem dam par sigu a uz budu graphic designer?? xD

ne ! musis na nich pracovat delat to pro lidi viz. PSP Walpy a sigy

Blending je to jak je render zapracovanej do pozadi :) myslis ze ja to nevim :roll: :?: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ! musis na nich pracovat delat to pro lidi viz. PSP Walpy a sigy

Blending je to jak je sig zapracovanej do pozadi :) myslis ze ja to nevim :roll: :?: :lol:

vubec, blending je o svetlu a splynuti v barvach... myslim ze o Designu vis malo a udelal si podle tutu par sigu. vic nemusim rikat.

No pár SIGů, Dave to s grafikou docela umí... ;)

Jo a používej multi quote! :?

no jak asi? kdyz sem to poslal, tak to tam jeste nebylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu