Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Chyba 80010009, co s tím?


Tomyk

Recommended Posts

Vážení milovníci PS3, prosím o pomoc. Koupil jsem PS3, nechal jsem na něm teď udělat flash (4,55 + poslední čistý multiman, nic dalšího) s tím, že to je nejlepší kombinace a bez problému rozjedu vše. No, tak nerozjedu NIC. Zkoušel jsem cca 8 her, jedna při startu jen ztmavla a nic, ostatních vyhodí chybu 80010009 a nic. Vím jistě, že na jiné PS3 tyhle hry jedou. V Multimanovi dám u hry vlastnosti, BD mirror a internal a dám načíst. Hodí mě to do klasického menu, kde vyberu hru --- následuje chyba 80010009. Existuje jednoduchý návod pro někoho, kdo není počítačový inženýr a rád by to nějak spravil? Budu vděčný za každou slušnou radu, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau pejčo?????  ano, máš pravdu, jsi mimo téma. Kriste, vždy se najde nějakej komplex, co má potřebu vykřikovat svoje srance do světa. Slušně jsem poprosil o pomoc a okmažitě,  OKAMŽITĚ se objeví někdo, kdo změní téma a uráží... Typický průběh jakékoli české diskuse. Moc za to děkuji. Youtube návod dokáži najít také, bohužel asi 5 videonávodů se točí kolem toho, že má člověk zapnout BD mirror a interní disk a tramtadadáá- problém vyřešen. Ne, bohužel to nefunguje. PROTO ZNOVU PROSÍM SLUŠNÉ A OCHOTNÉ LIDI, měl někdo tento problém a nějak to vyřešil? Ostatní lidi velmi uctivě prosím, ať své zajisté vysoce prospěšné bonmoty šíří tam, kde budou lépe oceněny. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omlouvám se ti, jsem kanál, neházej zdejší uživatele do jednoho pytle podle mě, jsem vidlák a idi*t. snažil jsem se najít ti to youtube podle mého nejlepšího myšlení a smýšlení. pejčo si neber osobně, prostě tak lidem říkám. jen nechápu, proč sis nechával udělat ten flash, když za jehocenu jsi mohl mít 3-5 her. to je vše.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dej tam nejnovější CFW a nejnovějšího multimana.
A BD mirror a internal boot dávat nemusíš u her, jen u těch které to budou chtít.

 

 A eRik, co to tu meleš za hovna ? I když si necháš flash za 900,- no a že by za to měl 5 her ? Ti dost mrdá, mám  flash za 900,- a na hdd 65 her.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu