Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem se spustenim


mimisak

Otázka

zdravim lidi mam problem se spustenim ps3 zapnu ho a pise mi to ze nebyl system spravne ukoncen ale pritom mi spadl system sam pri hre a vube nevim co stim :( zkousel sem vypnuti pres rucne ale nepomohlo to at delam co delam tak se to zapne hodi to tabulku s tim spatnym ukoncenim a pak se to vypne a blika mi cervena kontrolka pls poradte co mam delat dok :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to jsem prave zkosel a jelo to asi tak hodinu a pak to zase spadlo udelal jsem to zas a vydrzi mi to zaple tak cca 2 min a zase se to vypne a blika mi to cervene vubec nechapu proc smazal jsme to i vse svuj ucet atd a dal to vse do puvodniho stavu at to jede jak ma ale marne porad to same :/ ale diky snad jeste nekdo bude vedet co stim :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám problém s Destiny TTK.Do včerejška jsem hrál normálně,pak to chtělo update 1.24 konzole se pokaždé restartovala aniž by něco stáhla a nainstalovala asi 3x,tak jsem vše co se týče hry vymazal a nainstaloval znovu.Po zapnutí hry jsem měl základ Destiny,když najedu dál chce to po mě kódy,které jsem zadával před rokem při instalaci hry samozřejmě nejdou nevíte něco co s tím.Psal jsem na podporu a zatím čekám dík za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu