Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotaz - můj interní HDD v jiném xboxu


codek

Otázka

Zdravím, mám XBOX360 s interním 250GB HDD (RGH), všechny hry jedou, jen se mi nedaří sprovoznit GTA V kvůli kterému jsem XBOX koupil. Zkoušel jsem 2 verze a obě píšou to samé: C9aGa.jpg

Potřeboval bych tedy aby mi to někdo zprovoznil jelikož já nemůžu.
Konečně můj dotaz... Musím dotyčnému dát celý XBOX nebo stačí interní HDD?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

bud mas hru spatne stazenou nebo nakopirovanou a nebo mas starou verzi Dashboardu, GTA V potrebuje verzi 16202 nebo vyssi.

GTA V ma 2DVD , jedno obsahuje HD textury to musi byt v content a druhe muzes nakopirovat kamkoliv.

Navod tu urcite je v sekci Hry pro Xbox, pokud umis kopirovat hry a vis co a jak nemel by to byt problem.

Co se týče to HDD tak to ti nepovim, jistota je vzit cely Xbox k nekomu kdo tomu rozumi a at ti vysvetli co a jak s Xboxem co ma RGH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V 9. 8. 2016 at 19:30, basildon napsal:

bud mas hru spatne stazenou nebo nakopirovanou a nebo mas starou verzi Dashboardu, GTA V potrebuje verzi 16202 nebo vyssi.

GTA V ma 2DVD , jedno obsahuje HD textury to musi byt v content a druhe muzes nakopirovat kamkoliv.

Navod tu urcite je v sekci Hry pro Xbox, pokud umis kopirovat hry a vis co a jak nemel by to byt problem.

Co se týče to HDD tak to ti nepovim, jistota je vzit cely Xbox k nekomu kdo tomu rozumi a at ti vysvetli co a jak s Xboxem co ma RGH.

Tak v xku je 2.0.15574.0 takže to bude 100% tím.
Já právě nejdem doma a chtěl jsem to nechat poslat nějaké dobré duši aby to rozchodila za mě, ale asi to nakonec nechám až přijedu a udělám to sám. Aktualizaci FSD s návodem zvládnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu