Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

rada ohladom psn


zdrap1

Recommended Posts

zdravim nasiel som plno ruskych stranok ktore ponukaju hry napr. psn-game.com chcel by som sina skusku kupit nejaku lacnu hru ale nejak nechapem ako to mam robit aby mi to fungovalo.neviete mi niekto povedat ako to mam spravit alebo poslat navod ktory by som pochopil 

pisu tam ze sa najskor treba prihlasit na ucet ale neviem ci na ich alebo moj a deaktivovat ho.potom si treba vytvorit novy ucet na ps4 a ak som to dobre pochopil tak sa treba prihlasit pod uctom ktory mi poslali a stiahnut si hru a potom co

 

dakujem za kazdu radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ohledně tvého dotazu je tu snad milion vysvětlení jak na to ale řeší se i to, že ve většině takovýchto případů se jedná o ne moc dobře spolehlivý obchod. Hra ti může cca týden fungovat a pak nepojede....
Co se týče ohledně aktivace a hraní na jiných účtech tak tu je na to už topic tudíž si tento vůbec nemusel zakládat

 

EDIT: veškeré potřebné věci ohledně slotů a koupě najdeš tady: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No předpokládám, že to bude tzv. sekundární slot, tj. hru budeš moct hrát jen když budeš přihlášenej na tom koupeným účtě. Na svém účtu si hru nezahraješ ani nesbíráš trofeje. A hra ti může fungovat klidně třeba jen den, než někdo změní heslo a máš po ptákách. Zadarmo drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial som dobre pochopil s toho ruskeho jazyka tak som to pochopil tak ze si hru len stiahnem s jeho uctu a potom budem hrat na svojom ucte a jeho ucet si vezme spat.prave preto mi to nieje jasne ako to funguje.hladal som aj na youtube nejake viedea ale nenasiel som nic konkretne.nasiel som par videii rusov ale nejak som to nepochopil

napr. 

 

Upraveno uživatelem zdrap1
zle video
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim ze sa tu stretla elita mudrcov ktori len komentuju blbosti a nevedia odpovedat na jednoduchu otazku pre nich a radsej budu len omielat do okola ze je to blbost a pod.ked sa budem pytat na nazor tak mi to povedzte dal som normalnu otazku a cakal som odpoved.ale dnes kazdy odbornik na ps4 ma asi dovolenku  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu