Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2017


sisaCZE

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

zdravím, přestupuju z fify na psa a mám pár dotazů. Posledního plného psa jsem hrál před xy lety na pc, tuším pro evo 5. U něj šlo změnit i úvodní obrazovku (třeba na obrázek z naší ligy), jde to i u 2017 pro ps4? Nějak sa mi ti házenkářský šmoulové v úvodu nelíbí :D

A další dotaz ohledně editace. Můžu do hry nahrát více option file? Abych měl příklad českou ligu + dfl option file + wehk teams pack? Nebo musím mít jen jeden?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sláva....myslím že obrázek na ps4 nejde změnit japonci vsadili na nej tým gaycelonu, kterou v týdnu PSG přejelo jak dorostence :D

option file můžeš nahrát klidně všecky, ale stejně ti to přepíše tak budeš mít jen jeden, jinak ta česká liga je velký hnus to bych tam vůbec nedával za mě nejlepší patch dfl do evropy jde vložit stejně jen jedna liga tak si vyber jestli čr nebo bundesliga :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu