Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 1 beta klíč


perrek

Recommended Posts

nazdar, dneska začínaj chodit do mailů beta klíče na BF1 pro lidi co se registrovali (tzv insideři). tak se chci zeptat, je tu nekdo takovy kdo kod dostal ale z nejakeho duvodu dneska hrat nemuze? zitra uz startuje open beta takze klic nebude potreba, ale ja bych chtel uz hrat dneska :) budu vdecnej pokud se nekdo takovy najde :)

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkusil, není to špatný, řikal jsem si, že to bude jak CoD 2, škoda těch automatických zbraní, jinak dostupná mapa je pěkná a vozidla s tanky vyvolávají patřičný chaos ... takže do toho asi půjdu, rozhodně ale ne hned za plnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 9. 2016 at 6:39, perry napsal:

"fungovat" má do 8.9. :) ale podle me kvuli tomu ze jim to nefachčí tak ji prodlouzi

Tak neprodlouží ani nepřidají další mapu :/ dnes vyšel patch který nám oznámil, že 8.9. je s betou ámen a vrátí nám ji až za měsíc vysolíme chechtáky:D

Mě automaty potěšily. Říkal jsem si, že s opakovačkama to bude "nuda" a každé bude hrát opět za snajpra páč když už mám mít opakovačku tak aspoň s optikou no ne?:D konečně battle které mě zas baví. 3jka 4jka samé koridorové mapy a nudle bez destrukce a když ne tak bylo slyšet jen práskání odstřelovaček.. :D

Teď jsou to pravý ratatatatatata bitvy kde vám padaj stropy na hlavu a nepřátele potkáváte po desítkách :D

Vy hrajete nebo hejtujete jako všici na youtube, že to neni autentický? :D

Jako nedokážu si představit, že bych z letadla naslepo házel růčo pumy nebo jezdil s tankem krokem.. :D

Jedna z mála věcí co bych udělal jinak, je to opravování vehiclu ale to snad v hardcore modu nebude. A chybí mi tam rpg, kdyz už dali miny a padáky který tehdá neexistovali, mohli přidat i pancéřovou pěst :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsem úplné znalec že jo.. :D ale jestli stihli tak rychle reagovat na tanky který se objevily na sklonku války tak smekám ale zatím všechny dokumenty mě přesvědčovaly o tom, že vojáci před tanky prchali a neměli téměř šanci je zničit i když nebylo potřeba se jich bát když většína chcípla uprostřed pole :D

A jo s padáky experimentoval snad uz Da Vinci ale nevěděl jsem, že byly průmyslově vyráběny pro císařské letectvo :)

Ale důležité je co si myslíš o battlefidu a né mém vzdělání :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dyť my to naštěstí neřešime :) jen jsem zmínil, že youtube letsplaye jsou plný nesmyslných hejtů. Ze zajímavosti jsem koukal co na to lidi říkají protože když vycházela 3, 4 a hardline, reakce byly vesměs špatné a všici chtěli "zpátky battlefielda". No a když jsem viděl ty videa a komenty na jedničku nestačil jsem se divit nebo spíše jsem se nemohl přestat smát. Lidi haní jedničku a vyzdvyhují čtyřku, klasika jako s každým novým dílem ale toto je extrém.. Nejvíc mě pobavil kdosi jménem tractorus cast či co. Celou dobu mluvil o tom jak hraje battlefielda od prvního dílů, že tento díl nemá nic společného s battlefieldem, že to není autentický, že tam jsou prototypový zbraně, že je nepochopitelný proč frakce mají společný zbraně.. (i když už battlefield 2 poskytoval všem frakcím stejný zbraně) No prostě jedna perla za druhou a nemohl jsem se přestat smát tomu jak ho všechno vytáčelo a zuřil nad každou blbostí a každej svůj death sváděl na bugy, špatnou optimalizaci nebo se prostě rozčiloval nad tím, že má enemy moc životů jakoby nevěděl, že v plné bude hardcore a ikdyby nebyl tak opět, už v bf2 měl hráč snad dvojnásobek životů co teď a hrozně ho to bavilo ale v jedničce už to je hrozný... :D No prostě komedie k nezaplacení!! A jeho fandové taky zabijeli :D samé vlezdohnědédírky a když někdo napsal na stream, že se mu battlefield líbí, dostal ban.. :D:D a to bohužel není jediný kanál kde arogantní zakomplexovaní maminčini mazánci reší absolutní lejna.

Takže tak, battlefield 1 je super i s turkama v anglickém tanku. Jinak to ani udělat nešlo, když je tehdá ani neměli :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu