Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Falesny prodavajici


pavla mojestikova

Recommended Posts

Zdravim Vas. Vcera mi volal pan,ze jsem nabizela na prodej nejake herni konzole. Nevim presne o co jde. Ale jde o PODVOD!!!! Nevim proc a z jakeho duvodu pouzil me telefonni cislo. Jsem matka na materske dovolene a zadny bankovni ucet nemam!!! Tim ze mam bohuzel i exekuci tak ucet nesmim mit. Pan to resil vcera s pritelem,a domluvili se na zalobe!!! PROSIM,pokud je u najeho prodeje cislo nebo variabilni s.735843347,NEOBEDNAT NIC!!!!!! Dneska se mi opet ozval dalsi pan. Jde o podvod,bude se to resit polici. Jestli Vas bylo vic,kontaktuje me a podame hromadne trestni oznameni!!!!!! A jestli to cte,ten co to udelal,tak doufam ze se v nem hnulo svedomi!!! Ze se nestydi!!! Dost me to totiz vcera zaskocilo!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ten Vas prispevek nema hlavu ani patu, upresnete prosim o jaky inzerat zde na foru se jedna, nebo ktery uzivatel zde z fora vas kontaktoval. Dekuji.

A pouceni pro priste, cizi cisla, a navic jeste s takovýma nabídkama neberte nebo ihned zaveste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, pavla mojestikova napsal:

Ne. Vcera mi volal nekdo tady odtud,ze co bude s tema konzolema co tady nabizim. Slusne jsem mu rekla,ze ma spatne cislo ze nic neprodavam. Rekl mi,ze me telefoni cislo je jako vari.s. vcera poslal priteli do e-mailu o co jde,ale nevim co tam bylo a o co jde presne. Akorat mi rekl,ze naletelo spoustu lidi. Ze tam je akorat napsane nejaka konzole,cislo uctu a tel cislo(v tomhle pripadee cislo).

 

Nevim kdo to byl ani se nepredstavil. Jen mi vyhrozoval ze to bude resit policie. Rekla jsem mu klidne,ze rada pomuzu,protoze to je podvod. Ja nic nenabizim a ani neprodavam!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romeno, spíš jde o to, že paní někdo volal s tím, že prý nabízela něco z konzolového světa. A protože telefon/VS který uvedla je stejný jako u oilovky, nejspíš se jedná o jeho "zákazníky". Btw zkus zkontrolovat ip paní nahoře a oilovky.

 

A pro paní:  Ano, takový člověk se tu objevil a chtěl platit na tzv. bleskpeněženku, ke které udával vs 73584334. To znamená, že pro aktivaci bleskpeněženky potřeboval poslat pár smsek z tel. čísla 735843347. A tím pádem vznikl i vs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 11. 2016 at 20:13, pavla mojestikova napsal:

Zdravim Vas. Vcera mi volal pan,ze jsem nabizela na prodej nejake herni konzole. Nevim presne o co jde. Ale jde o PODVOD!!!! Nevim proc a z jakeho duvodu pouzil me telefonni cislo. Jsem matka na materske dovolene a zadny bankovni ucet nemam!!! Tim ze mam bohuzel i exekuci tak ucet nesmim mit. Pan to resil vcera s pritelem,a domluvili se na zalobe!!! PROSIM,pokud je u najeho prodeje cislo nebo variabilni s.735843347,NEOBEDNAT NIC!!!!!! Dneska se mi opet ozval dalsi pan. Jde o podvod,bude se to resit polici. Jestli Vas bylo vic,kontaktuje me a podame hromadne trestni oznameni!!!!!! A jestli to cte,ten co to udelal,tak doufam ze se v nem hnulo svedomi!!! Ze se nestydi!!! Dost me to totiz vcera zaskocilo!!! 

Pavlo, bleskpeněženka se aktivuje zavoláním z telefoního čísla na jejich linku. Tzn. někdo použil tvůj mobil. Zeptej se chlapa, možná o tom něco ví, jestli máte exekuce a děcko na krku tak předpokládám že potřebujete prachy:)

 

Btw nejsi to ty? http://mojestikova.blog.idnes.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu