Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejdemi obraz


mihaldca

Otázka

Recommended Posts

  • 1

Nazdar borci
Jsem tady novy a snad jsem nasel tema , ktere vyhovuje memu dotazu. Nechci Vam tady zakladat zbytecne nove vlakno.

Nicmene potreboval bych poradit s PS 4 Pro.

Vcera jsem ho koupil a uz doma mam pripravenou novou TV od SAMSUNGU 152cm s 4K - UE60KU6072 , ke ktere jsem PS pripojil. K PS jsem koupil kvalitnejsi HDMI ,coz mi poradili v DATARTU pro lepsi prenos obrazu.

Nicmene problem je v tom, ze PS je pripojeno a po prepnuti v TV na HDMI se mi neprepne do modu PS. Je tam cerny obraz na kterem mi vyskoci hlaska. " zkontrolujete pripojedne zarizeni a nasledne znovu vyberte moznost HDMI ".

Tuto zalezisto jsem samozrejme udelal nekolikrat. Dokonce jsem zmenil kvalitnejsi HDMI kabel na standartni HDMI kabel, ktery dodava k PS primo vyrobce. Volal jsem na SAMSUNG, protoze predpokladam , ze je to problem TV a ti mi rekli , ze mam v nastaveni prepnout TV na HDR, coz jsem udelal, a zkousel ruzne varianty v nasteveni , ale bohuzel obrazovka je porad prazdna a TV nema signal z PS.

Nemyslim si , ze by to mel byt problem s PS ,ale s TV. Je sice 2 tydny stara, ale nevim jestli napr. nebudu muset pockat na nejakou aktualizaci od samsungu k teto TV aby byl s PS 4 Pro kompatibilni.

Nesetkali jste se nahodou nekdo s timto problemem? Pripadne jak to resit a s kym ?

Doma mam jeste jednu TV od SAMSUNGU , ktera nema 4K ale ma FULLHD... dnes zkusim jestli rozjedu PS tam.

Mockrat dekuji za rychlou odpoved. Samozrejme to chci rozjet co nejdrive, protoze bych si v tomto pocasi rad zahral =D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1

Každopádně je tam psáno opakovat a mne Smoukycze zachránil od reklamace. Zkusil jsem připojit ten jednoeurový kábel z ps3 a nad 30fps to nejede a o barvách ani nemluvím. Rozdíl mezi káblem z Datartu za litr HDMI 2.0 a přiloženým jsem nezkoušel.

Jinak mi PS4 pro šlape jako hodinky a ani nehučí. U Infamous se větrák vypne po chvilce i v nastavení 4k 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 17 minutami, Hecis napsal:

Nazdar borci
Jsem tady novy a snad jsem nasel tema , ktere vyhovuje memu dotazu. Nechci Vam tady zakladat zbytecne nove vlakno.

Nicmene potreboval bych poradit s PS 4 Pro.

Vcera jsem ho koupil a uz doma mam pripravenou novou TV od SAMSUNGU 152cm s 4K - UE60KU6072 , ke ktere jsem PS pripojil. K PS jsem koupil kvalitnejsi HDMI ,coz mi poradili v DATARTU pro lepsi prenos obrazu.

Nicmene problem je v tom, ze PS je pripojeno a po prepnuti v TV na HDMI se mi neprepne do modu PS. Je tam cerny obraz na kterem mi vyskoci hlaska. " zkontrolujete pripojedne zarizeni a nasledne znovu vyberte moznost HDMI ".

Tuto zalezisto jsem samozrejme udelal nekolikrat. Dokonce jsem zmenil kvalitnejsi HDMI kabel na standartni HDMI kabel, ktery dodava k PS primo vyrobce. Volal jsem na SAMSUNG, protoze predpokladam , ze je to problem TV a ti mi rekli , ze mam v nastaveni prepnout TV na HDR, coz jsem udelal, a zkousel ruzne varianty v nasteveni , ale bohuzel obrazovka je porad prazdna a TV nema signal z PS.

Nemyslim si , ze by to mel byt problem s PS ,ale s TV. Je sice 2 tydny stara, ale nevim jestli napr. nebudu muset pockat na nejakou aktualizaci od samsungu k teto TV aby byl s PS 4 Pro kompatibilni.

Nesetkali jste se nahodou nekdo s timto problemem? Pripadne jak to resit a s kym ?

Doma mam jeste jednu TV od SAMSUNGU , ktera nema 4K ale ma FULLHD... dnes zkusim jestli rozjedu PS tam.

Mockrat dekuji za rychlou odpoved. Samozrejme to chci rozjet co nejdrive, protoze bych si v tomto pocasi rad zahral =D

 

Zkus tohle

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bohuzel ani tyto podklady mi nepomohli k tomu abych muj problem vyresil. Zkusil jsem pripojit dokonce PS4 na druhou SAMSUNG TV a tam to slape , jenomze to je 103 , coz je dost ubohe =).

Resil jsem to se SAMSUNGEM ti pres vzdalenou podporu chcou zkusit restartovat HDMI konektory , tak uvidime a na podpore PS , byla zenska , ktera me vicemene vzdy odkazovala na google a prej tam vse najdu =D. Tak jsem ji slusne podekoval a hledam =D

Nicmene je jasne , ze to neni problem PS , ale TV  :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 18 minutami, Manoust napsal:

Zkus jeste v nastaveni vypnout HDCP. Pripoj to na tu TV kde to funguje vypni to a pak to zkus pripojit znovu na TV kde to nejde.

Ano na druhe televizi se dostanu do MODU , vyberu moznost HDCP, ale neni tam vypnout, ale za 1. AUTMATICKY 2. Pouze HDCP 1,4. Bylo nastavene automaticky, tak jsem to prehodil na 1,4 , ale po pripojeni na novou TV se nic nedeje.

Zkousel jsem take prenastavit automaticke zobrazeni v MODU - change resolution , samozrejme se nabizela moznost YUV420, ale bohuzel na mensi televizi jsme ji nemohl potvrdit. Takze jsem musel jit na 1080p a pak jsem to zkusil na nove opet... 

Bohuzel bez vysledku.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Timto bych chtel navazat na nase tema v PS4 Pro. Bylo by super kdyby tady hodil kolega veskerou komunikaci =) Je to vicemene stejne tema.

Nicmene mluvil jsem opet se samsungem a zitra budu mit vzdaleny pristup a budou chtit na dalku restartovat HDMI konektor... 

Zvlastni je , ze kdyz PS zapnu konektor se mi na TV zobrazi u HDM -> konzole je pripojena. Nicmene na obrazovce blika , signal nenalezen.

Zkousel jsem jak jsme si psali variantu na TV kde PS jede. Vypnout HDCP primo v systemu PS - nic. Pak jsem v SAFE MODE prepl na HDCP only 1,4 - taktez nic. Fakt uz nevim... sam jsem zvedavy jak tuto zalezitost vyresi SAMSUNG , protoze si myslim , ze tento problem nebudu mit jen ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

blba otázka ale kolik ma tv hdmi konektoru zkusil si i jiny nez pouze ten jeden. Tohle se mi stalo u meho Samsungu několikrát. Zapl jsem Ps4 a obraz nikde, tak jsem zkusil jine hdmi vystupy a Ps se chytl

jeste mrkni na tohle vypadá to nadejne www.pcmag.com/news/349570/how-to-fix-the-ps4-pro-no-signal-4k-tv-problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

craig27:

Ano jsou tam tri ... zkousel jsem vsechny tri ... samozrejme na SAMSUNGU mi rekli a to jsem se i docetl , ze jeden z nich je oznacen zlute HDMI (STB/DVI) je pro pripojeni konzole a prave pro lepsi prenos obrazu.

 

okajos:  

Ano ... mam pripojenou jen konzoli. Nic vic

craig27:

Ano tento odkaz uz jsem dostal , problem je v tom ze se do SAFE MODU dostanu pouze na moji stare TV , tudiz nejsem schopen na nove TV , u ktere resim problem zmenit v safe modu tyto parametry:/ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 10 hodinami, Hecis napsal:

Nazdar borci
Jsem tady novy a snad jsem nasel tema , ktere vyhovuje memu dotazu. Nechci Vam tady zakladat zbytecne nove vlakno.

Nicmene potreboval bych poradit s PS 4 Pro.

Vcera jsem ho koupil a uz doma mam pripravenou novou TV od SAMSUNGU 152cm s 4K - UE60KU6072 , ke ktere jsem PS pripojil. K PS jsem koupil kvalitnejsi HDMI ,coz mi poradili v DATARTU pro lepsi prenos obrazu.

Nicmene problem je v tom, ze PS je pripojeno a po prepnuti v TV na HDMI se mi neprepne do modu PS. Je tam cerny obraz na kterem mi vyskoci hlaska. " zkontrolujete pripojedne zarizeni a nasledne znovu vyberte moznost HDMI ".

Tuto zalezisto jsem samozrejme udelal nekolikrat. Dokonce jsem zmenil kvalitnejsi HDMI kabel na standartni HDMI kabel, ktery dodava k PS primo vyrobce. Volal jsem na SAMSUNG, protoze predpokladam , ze je to problem TV a ti mi rekli , ze mam v nastaveni prepnout TV na HDR, coz jsem udelal, a zkousel ruzne varianty v nasteveni , ale bohuzel obrazovka je porad prazdna a TV nema signal z PS.

Nemyslim si , ze by to mel byt problem s PS ,ale s TV. Je sice 2 tydny stara, ale nevim jestli napr. nebudu muset pockat na nejakou aktualizaci od samsungu k teto TV aby byl s PS 4 Pro kompatibilni.

Nesetkali jste se nahodou nekdo s timto problemem? Pripadne jak to resit a s kym ?

Doma mam jeste jednu TV od SAMSUNGU , ktera nema 4K ale ma FULLHD... dnes zkusim jestli rozjedu PS tam.

Mockrat dekuji za rychlou odpoved. Samozrejme to chci rozjet co nejdrive

 

ahoj ja len ktomu kablu HDMI

 

v datarte ti poradili zle a zbytocne si kupoval lepsi hdmi kabel

ak kupis akykolvek label tak kvalita vystupneho signalu bude rovnaka jak s kablom za 1 euro tak s kablom za 30 eur

rozdiel v cene je len koli kvalite kablu ako kvalita materialu dlzka a pripadne tienenie

 

tym chcem povedat ze kabel od sony k ps4pro je rovnako dobry ako ten ktory ti ''poradili''

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
před 27 minutami, Hecis napsal:

craig27:

Ano jsou tam tri ... zkousel jsem vsechny tri ... samozrejme na SAMSUNGU mi rekli a to jsem se i docetl , ze jeden z nich je oznacen zlute HDMI (STB/DVI) je pro pripojeni konzole a prave pro lepsi prenos obrazu.

 

okajos:  

Ano ... mam pripojenou jen konzoli. Nic vic

craig27:

Ano tento odkaz uz jsem dostal , problem je v tom ze se do SAFE MODU dostanu pouze na moji stare TV , tudiz nejsem schopen na nove TV , u ktere resim problem zmenit v safe modu tyto parametry:/ 

uz si toho tady uvedl hodne nebudu to zpátky vse studovat ale mas v tv tedy poslední aktualizace samsungu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu