Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Grafika nebo komplet?


lacodekany

Otázka

Zdravim,

mám 7 let starý počítač a nové hry už nestíhá. Přemýšlím, jestli by stačila vyměnit grafika nebo se to musí stavět celé od začátku. Vnitřnosti tam jsou celkem ok a nechci do toho házet další dvacku, ale nevím, jestli jen výměna grafické karty nečemu pomůže. Mám tam Ati Radeon HD6850, starší i5 - 2,4 GHz, 8GB ram.

Má smysl měnit i procesor? Chci alespoň rozjet BF 1 které jsem dostal :)

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Koupil bych jen grafiku a zdroj

Jako sandy bridge se hodne prodavala i5 2500k, pokud ho mas tak pretaktovat a je klid. 

Gpu např. https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1060-armor-6g-ocv1-6gb-gddr5/200026/produkt

Zdroj např. https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-520-520w/74749/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Máte pravdu kluci ta patice nesedí, kouknu doma co tam mám. Jak velká je asi v procentech ta brzda? Když bych vzal tu GTX 970, tak jeslti ji bude procák brzdit o 10% tak mi to vadit nebude, ale jestli to sestřelí půlku výkonu tak bych pak asi uvažoval o novém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pulku urcite ne... mozna 10%-15% k te i5 bych nic horsiho nez 970 nekupoval... Znamej mel jeste phenoma x4 s r9 290x a vse rozjel... Ted tam ma Phenom x6 s tou grafikou a bf1 hraje porad ve FHD a je spokojenej... A myslim ze napr. i5 750 je i o neco lepsi nez napr. Phenom x6 1090t. 

Samozrejme jestli mas cca 20k tak poskladej novej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu