Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Drum and Bass..


Galaxy

Recommended Posts

Tak co, najde se tu někdo, kdo poslouchá tento vynikající žánr hudby? :]

Kdo u vás vede z producentů? Máte nějaký svůj oblíbený label?

Která alba, či singly se vám v roce 2010 líbily nejvíce?

..feel free to post below ;]

nějaký topiky o dnb tu jsou, ale starší, tak jsem založil novej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevim, jestli se to zdá jenom mně, ale Neckyho starší tvorba byla lepší.. (Hold on to love, Tomorrow is another day,..) U Freshe taky - album Escape from Planet Monday bylo výborný. Kryptonite už není jen dnb (ne že bych nebyl otevřen jiným žánrům) a kvality takový taky nedosahuje.. to je zas jen můj subjektivní názor. :]

Podle mě nejlepší album vydali chlapi z Black Sun Empire (Lights and Wires). Super album též vydal Audio (Genesis Device) a Break (Resistance), určitě je znáš .)

a z liquidu a měkčích odnoží se mi líbilo album od Artifical Inteligence (Stand Alone) a od Calibreho (Even If)

mezi nejlepší producenty roku 2010 bych počítal buď S.P.Y, nebo německý Neonlight..

To tady opravdu nikdo jinej DnB neposlouchá? :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ma znat vsechny ty producenty a maniky co delaj dnb? (=) osobne sem driv i cca 2 roky hral dnb na workshops, a v ty dobe to byl Ed Rush, Optical, Renegade Hardware label, Adam F, High Contrast, Omni Trio, Goldie atp.

Rict kdo je nejlepsi tezko rict... dobry sou vsichni, kteri prinaseji neco noveho a svezi sound.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju dnb :!:....

dokonce mě mega chytl dnbstep .... ♥ ....

Jinak mezi me nejoblibenejsi patri klasiky jako treba : B-complex , Subsonik , DJ Fresh , Spor , Camo & Krooked , Hectix ♥ , State of Mind , Netsky , Noisia , DJ fear , Sub Focus , ozma a plno dalších ;) ...

......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo ma znat vsechny ty producenty a maniky co delaj dnb? (=) osobne sem driv i cca 2 roky hral dnb na workshops, a v ty dobe to byl Ed Rush, Optical, Renegade Hardware label, Adam F, High Contrast, Omni Trio, Goldie atp.

Rict kdo je nejlepsi tezko rict... dobry sou vsichni, kteri prinaseji neco noveho a svezi sound.

Tak všechny tyhle jména, o kterých píšeš, jsou pro mě legendy. Ed Rush s Opticalem obvzlášť...škoda, že nikdo z nich už v poslední době moc toho nevydává. (HC a Ed Rush s Opticalem teda ano)

s tou poslední větou se naprosto ztotožňuju..poslední dobou vychází spoustu srač3k a bohužel i od známých producentů. např.chlapů z Neonlight se tohle netýká - http://www.youtube.com/watch?v=Cgrn8t4YAOI nebo http://www.youtube.com/watch?v=kYTXMyfZsx8

Miluju dnb :!:....

dokonce mě mega chytl dnbstep .... ♥ ....

Jinak mezi me nejoblibenejsi patri klasiky jako treba : B-complex , Subsonik , DJ Fresh , Spor , Camo & Krooked , Hectix ♥ , State of Mind , Netsky , Noisia , DJ fear , Sub Focus , ozma a plno dalších ;) ...

......

Toho Hectixe jsem neznal, díky za tip. ;]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jestli se to zdá jenom mně, ale Neckyho starší tvorba byla lepší.. (Hold on to love, Tomorrow is another day,..) U Freshe taky - album Escape from Planet Monday bylo výborný. Kryptonite už není jen dnb (ne že bych nebyl otevřen jiným žánrům) a kvality takový taky nedosahuje.. to je zas jen můj subjektivní názor. :]

Podle mě nejlepší album vydali chlapi z Black Sun Empire (Lights and Wires). Super album též vydal Audio (Genesis Device) a Break (Resistance), určitě je znáš .)

a z liquidu a měkčích odnoží se mi líbilo album od Artifical Inteligence (Stand Alone) a od Calibreho (Even If)

mezi nejlepší producenty roku 2010 bych počítal buď S.P.Y, nebo německý Neonlight..

To tady opravdu nikdo jinej DnB neposlouchá? :]

Chapu, ze hudebni vkus je cely subjektivni zalezitost, ale nechapu, co lidi na Hold on to love vidi.. Prumernej song, kterej na Secret Agent nebo na Iron Heart imho nema ani z pulky ;-) Z Freshovy starsi tvroby se mi libi jenom Nervous a All that jazz.. zbytek je hodne slabej, takze Kryptonite beru jako pekne zpestreni a osobne se mi celkove dost libi a da se poslouchat cele, narozdil od Escape from planet monday, kde se mi vetsina songu proste vubec nelibi.

Za to BSE dik. Release alba "Lights and Wires" mi unikl, takze to jdu napravit a uz ho jdu stahovat :) A Audio a Break moc neznam, takze diky za tip, checknu ;)

Liquid mi osobne nic moc nerika -> moc se mi nelibi.. Vlastne ani nevim, zda se mi nejaky song z kategorie liquid libi..

Btw - jedna z mejch nejoblibenejsich je High Contrast - Racing Green.. To je opravdu srdcovka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no takže já DnB poslouchám , nejvíc se mě líbí třeba : London Elektricity, B-Complex, Black Sun Empire , Logistics... Tyhle patřej mezi mí nejoblíbenější dál si sem tam poslechnu něco třeba od : High Contrast , Aphrodite.

Jinak tady nějaký ukázky :

http://www.youtube.com/watch?v=72oqS2KO40k

http://www.youtube.com/watch?v=p_U8qzNDixM

http://www.youtube.com/watch?v=pPzgwkzWDjs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj DNB is BEST...:slayer:....ja sem špíš přes bejzy s mc a nej DJ co taham je treba: DJ Hype ,hazard, capital j, Sly, Andy C, Grooverider atd....

tady treba si dejte ukazku dobrejch bejzů....http://www.youtube.com/watch?v=tKhGAKNgtgw&feature=channel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Psychos

to "VITAL ELEMENTS @ D&BTV LIVE WEEK 30" se mi vubec ... ale vubec nelibi .... celkem onicem .....

U mě teď boduje :

Neonlight & Hackage - Nothing Is Safe :tick:

a s tímhle videem je to upe nejlepší :angle: ...

to me se zase vubec nelibi tohle...je to takovy moc progresivní dnb a tem ten typkum chbi na noze ještě hakisak....:D

a tady přidavam nejaky pecky ještě:

komu se to libi at mi da treba thanks.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu, ze hudebni vkus je cely subjektivni zalezitost, ale nechapu, co lidi na Hold on to love vidi.. Prumernej song, kterej na Secret Agent nebo na Iron Heart imho nema ani z pulky ;-) Z Freshovy starsi tvroby se mi libi jenom Nervous a All that jazz.. zbytek je hodne slabej, takze Kryptonite beru jako pekne zpestreni a osobne se mi celkove dost libi a da se poslouchat cele, narozdil od Escape from planet monday, kde se mi vetsina songu proste vubec nelibi.

Za to BSE dik. Release alba "Lights and Wires" mi unikl, takze to jdu napravit a uz ho jdu stahovat :) A Audio a Break moc neznam, takze diky za tip, checknu ;)

Liquid mi osobne nic moc nerika -> moc se mi nelibi.. Vlastne ani nevim, zda se mi nejaky song z kategorie liquid libi..

Btw - jedna z mejch nejoblibenejsich je High Contrast - Racing Green.. To je opravdu srdcovka :-)

Jeste k tomu Freshovi a jeho starsi tvorbe - nerikej, ze se ti nic nelibi z toho, co delal v Bad Company. Podle me je to vybornej oldskul :).. mimochodem, BLOKHE4D (Maldini a Vegas z Bad Company) taky tvoří v poslední dobe dobre - http://www.youtube.com/watch?v=lWDQzjvO9fM

Lights and Wires je napul dupstepovy a presto, ze dubstepu moc neholduju, tohle je lahudka. Doporucuju vsem :]

To tady nikdo neposlouchá taky Pendulum ? :o

Pendulum uz nejsou dnb...je to nejaka smesice rocku a popu. Dle meho nazoru jejich tvorba byla vyborna pred prnim albem + album hold your colour. Immersion bylo lepsi nez In Silico, ale stejne podle me propadak. Navic existuji o dost lepsi producenti, tak nevidim duvod je poslouchat... :)

Jinak znate tu nekdo Forbidden Society? Je z budejic a ja se stydim, ze jsem ho jeste nevidel nazivo. :) Neco z jeho mekci tvorby -

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu