Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Doritos Crash Course


Dungeonmaster

Recommended Posts

Zdravim jak se vam tahle hra libi? me prijde hrozne super a je to sranda ve vice lidech to musi byt jeste vetsi hral jsem to jen ve 2. jinak chtel jsem se zeptat jestli se daji nejak odemknout jine staty nebo jestli se treba na to nekdy vydaji nejake rozsirovaci balicky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím vás nevíte jak tu hru ze stranek xbox stahnout? Je to zdarma tak jsem se registroval vse ok, ale kdyz si chci hru stahnout tak me to presmeruje na fakturacni adresu. co to je za blbost prece mi tu hru nechteji poslat postou...fakt nechapu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík tak to ne ja myslel, že se mi hra stahne na Pc a ja si ji pak dam na fleshku a zahraju tak jak to delam s demama. Ale ke stazeni jsem hru nasel jen na jednech strankach, ale pak mi to napsalo, ze hra je spatna corrupted. Tak se snazim ji najit jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu