Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Stabilita corona RGH


Recommended Posts

Ahoj, mám RGH konzoli revize corona 4GB a na ní připojený externí hdd.

Konzole je nestabilní, prvně jsem vyřešil přehřívání přilepením PC ventilatoru na case a teploty jsou všechny pod 50stupnu, takže errory ohledně přehřátí zmizely.

Konzola však stále blbne. Syn je schopen na ní schopen bez problémů hrát hodinu v kuse Fifu a druhý den se konzole zasekne už v úvodním logu xboxu, pak zas nějakou dobu jede bez problémů.

Sháním tímto někoho, kdo mi je schopen na konzoli kouknout s tím, že bych chtěl externí 2,5" hdd napasovat do slotu pro interní HDD (nelibí se mi taky to, že když konzoli vypnu, tak se externí hdd furt točí) zároveň potřebuju mrknout na to chlazení. Případné přepastování raději přenechám někomu, kdo už to má v ruce.

 

Není tady někdo schopný v moravskoslezském kraji ?

Konzoli můžu i poslat poštou, ale raději bych osobní předání.

 

Díky předem za informace.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Koukni tady https://console-forum.net/forum/76-xbox-360-prodam/ najdes tam i flashery tak jim zkus napsat, z Ostravy byl myslim Mazik nebo tak nejak, Playduo a jeste jsem tam videl nekoho z Frenstatu a okoli (Pietro Fofista)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu