Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

E-shopy


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

njn dealextreme je nej a taky i proto že se tam neplati postovne.a taky je tam vsechno o polovinu levnejsi.:psp:

ale sklamal me 3koshop.com dodali mi o deset čísel větší obletšení než sem si obědnal a taky videoplaneta.cz tam mi po 14dnech napsali že mi tu televizi nemužou poslat protože ji mezitim vyprodali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Doporučuju alfacomp.cz, czechcomputer.cz, aukro.cz :)

Co nemůžu v žádném případě doporučit je alza.cz - příšerné zkušenosti. Aby se mnou začali komunikovat až po mém zavolání na stížnosti, kde jsem si velmi důrazně stěžoval, když zboží bylo už skoro 3 týdny zaplaceno, to je vrchol! Abych vysvětlil - zboží skladem, tak jsem objednal, zaplatil čekal, čekal, napsal mail, nic, čekal, napsal mail, čekal, čekal, poslední mail a telefonát a druhém konci jen věta "jej sorry, to zboží není skladem a nebude". Vrátili peníze a zboží bylo na stránkách dál vedeno s označením "skladem".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

no ja mužu doporučit gamehouse.cz koupil jsem si tam ps3 když my došla tak nešla mechanika poslal jsem jim to tam spatky na druhej den my volali že jim to prišlo a že my to okamžitě pošlou kus za kus a reklamaci na slovensko už provedou sami takže opravdu skvělej přístup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

megahry.eu - rychlost, dobré ceny

www.jrc.cz - odsud mám hromadu her jenom proto, že mám slevovou kartu - hrozné ceny

alza.cz - rulez!

Nedoporučuju www.playon.cz, stejné skušenosti jako Ursus s Alzou. Objednal jsem hru co měli na skladě, další měsíc jsem jim posílal maily, až jsem musel zavolat a hru stejně neměli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju alfacomp.cz, czechcomputer.cz, aukro.cz :)

Co nemůžu v žádném případě doporučit je alza.cz - příšerné zkušenosti. Aby se mnou začali komunikovat až po mém zavolání na stížnosti, kde jsem si velmi důrazně stěžoval, když zboží bylo už skoro 3 týdny zaplaceno, to je vrchol! Abych vysvětlil - zboží skladem, tak jsem objednal, zaplatil čekal, čekal, napsal mail, nic, čekal, napsal mail, čekal, čekal, poslední mail a telefonát a druhém konci jen věta "jej sorry, to zboží není skladem a nebude". Vrátili peníze a zboží bylo na stránkách dál vedeno s označením "skladem".

Proto si do alzy chodim jedine osobne...

Na zaklade tohoto muzu doporucit alza.cz czc.cz anacomp.cz cdr-shop.cz .. bylo by toho vice :)

Co rozhodne NEMUZU doporucit jsou vydrichcaci z MP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuju:

www.tambazaar.cz - nakupuju tu osobně a maj víceméně všechno potřebný pro hráče a navíc - skvělý ceny, nedavno tu měli v akci 80gb PS3 za 7990,-

www.gamehouse.cz - známá klasika

www.alza.cz - nakupoval jsem zde PC komponenty a žádný problém :)

NEdoporučuju:

www.prodejher.cz - obchod působí na člověka takovym tim dojmem alá Plus či Penny - zde nejlevněji, levnější nehledejte.. ale komunikace se zákazníkem tu je na bodě mrazu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nevím kde nakupovat, ale vím kde URČITĚ NENAKUPOVAT: www.prodejher.cz

1. nedodali mi záručák ani doklad o prodeji!

2. arogantní komunikace se zákazníky, později už ani neodpovídají!!!

3. podle reakcí mnoha uživatelů: prodej vadných výrobků, kdy se pak s váma o reklamaci nebudou bavit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Chystám sa kúpiť monitor a iné veci ..

Najlacnejšie som to našiel na www.interstore.sk , preto sa pýtam , máte niekto skúsenosti s týmto e-shopom ?

Kontakt na stránke majú fajn , dokonca majú vyfotený aj sklad ..

Doprava vyzerá tiež vierohodne ..

Chcem tam kúpiť na 200€ , tak preto sa pýtam .. Díky za názory !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu