Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejasnosti kolem DRIVECLUB a PS+


gbhmn

Otázka

Ahoj, aktivoval jsem si 14 denní trial PS+ (vlastník PS4 PRO pár týdnů) abych nakoupil nějaké hry za výhodnější cenu.

Dneska se zase objevil i Driveclub ve slevě, včetně session passu a Driveclub Bikes.

Normálně ve slevě teď stojí Driveclub 409Kč, ale ten po aktivování PS+ nemám dostupný a mám ke koupi pouze "DRIVECLUB™ Full Game for PlayStation®Plus" za 219Kč.

Jenže co jsem "zjistil", tak tato PS+ edice není plná hra a měl bych koupit tu za 409kč, která mi ale teď na storu kvůli aktivovanému PS+ koupit nejde.

Pro lepší porozumnění chci koupit základní Driveclub + session pass + bikes expansion, a aby to fungovalo bez PS+ až skončí 14 denní trial.

 

Jak z toho ven? Co koupit? Díky za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1
  • Moderators

To PS+ u ní je protože je to speciální cena pro majitele pluska. Až ho mít nebudeš normálně ti pojede krom online.

Hry z PS+ ti pojedou jen po dobu předplatného. V knihovně ti zůstanou napořád ale hrát nepůjdou dokud ho neobnovíš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano spletl jsem se, puvodni verze PS+ ktera byla i zdarma nebyla plna. Tohle sice fullgame je, ale porad mi neni jasne jak funguje PS+.

Kdyz ji ted koupim s docasnym 14 dennim trial PS+, budu ji moct hrat i pote bez PS+?

Jak vlastne fungujou ty mesicni PS+ hry zdarma? Jdou hrat jenom dany mesic, nebo si je clovek prida do knihovny a pak vlastni naporad i bez PS+?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu