Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypínání konzole při hraní PS4 slim


straceny

Otázka

Ahoj,

stalo se někomu, že při hraní se konzole úplně vypne, jako by jí někdo vytáhl ze zásuvky, černá obrazovka? Nikdy předtím se mi to nestalo u žádné hry, začnu hárat Metro redux a vypne se konzole (u obou dílů), špatná hra (cd v pořádku), nebo něco se zdrojem? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Samozřejmě jsem ji měl ve stolku pod telkou ale otevřený prostor tak jse jí vyndal ten samý problém. Neutahl zdroj hry. Dneska jdu reklamovat. Jen jsem to nechtěl dělat. raději bych něco co pomůže než po prvních 10 hodinách co jí mám se 5x vypla a já jí musím vracet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mno tak já jsem z důvodu vypínání moji PS4 Pro reklamoval hned po měsíci. Konzole se mi skoro po každém spuštění během první hodiny samovolně na 2-3 sekundy vypla. Reklamace uznána - výměna za nový kus. Nicméně nová konzole dělá to samé! V prvním případě odzkoušeno i na další TV. Koupil jsem na doporučení i hdmi kabel pro 4K rozlišení, nepomohlo. Tak jsem dnes reklamoval podruhé. Mno moc se v Mironetu netářili,  ale konzoli na reklamaci pošlou... Tak jsem zvědav. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Mno tak já jsem z důvodu vypínání moji PS4 Pro reklamoval hned po měsíci. Konzole se mi skoro po každém spuštění během první hodiny samovolně na 2-3 sekundy vypla. Reklamace uznána - výměna za nový kus. Nicméně nová konzole dělá to samé! V prvním případě odzkoušeno i na další TV. Koupil jsem na doporučení i hdmi kabel pro 4K rozlišení, nepomohlo. Tak jsem dnes reklamoval podruhé. Mno moc se v Mironetu netářili,  ale konzoli na reklamaci pošlou... Tak jsem zvědav. :angry:


Většinou bývá problém až při 3. reklamaci kdy mají vracet peníze :D takže teď bych byl ještě v klidu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu