Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s uplatnenim Xbox live gold kodu


dominikkoval

Otázka

Nedávno jsem si koupil kód na gold účet, ale při uplatnění mi to píše: 

Something went wrong

Give it another try. If this happens again, let us know by entering the code below at xbox.com/errorhelp so we can investigate.
 
řeším to s podporou microsoftu, ale podle nich je kód v pořádku, takže bych ho chtěl zkusit u někoho jiného, pokud půjde tak cena 1100,- Kč :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
před 15 minutami, jirik napsal:

a mas aktivni Gold clenstvi? Jednou se kámošovi stalo, ze musel počkat, az mu jeho Gold clenstvi vyprsi, aby mohl kod pouzit

vypršelo mi měsíční, které bylo nedávno za dvacku, zrušil jsem to automatické prodloužení, koupil kód na rok, a nastal ten problém... zkusím v pondělí zavolat na podporu, zatím jsem to řešil jen přes chat, česky a mluvením se snad dozvím něco konstruktivního... zatím mi jen Roselyn a ještě jedna nějaká ženská napsala, že jim je mě moc líto a budou na tom pracovat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vyřízeno, zavolal jsem na podporu a bylo třeba projít tímto odkazem: http://live.xbox.com/cs-CZ/MigrateWebOnlyAccount . 

Nechápu, proč na to nepřišel někdo z těch co jsem to s nimi řešil dřív, ale slečna Monika z české xbox podpory zjevně měla s problémem zkušenost, tak ihned poradila a jak říkám, je po problému. 

LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu