Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Propad FPS


devmixil

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 1

Tv to neni :-)  .. Zkouseno na dvou ... Tak to je naprd hersvec, vsiml sem si toho jeste i u jakesi jine hry závodní ... Chci konzoli zejmena na sportovni a zavodni hry, takze jit do ps4 ? Hersvec :-D... To neumi ty hry optimalizovat na hw ?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neman xko, mel jsem ho pujcene a rozhoduju se, co koupit :-)  .. Prosel sem ted yt a frame rate testy z her a ps4 melo zpravidla ve vetsine titulu vice fps ..  Chtel jsem xko, ake tyhle propady me fakt serou :-( :-(  .. To bych nezkousl... Taky taky Brod :-P 

 

Ps: .. Jednicka kopr ride, ale 2 mastim na pc a dobre, i vale rossi game a moto gp ... Zda se mi, ze se na tom xku sem tam sekalo drive club nebo project cars - ted uz nevim :-) ... Taky cca 2-3 s propad tipuju tak na 20fps ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

drive club se tam nesekal..ten je jen na ps4...project cars nema problemy dokud nejedes proti plnemu poli za deste..tam to pada ..ale to i na ps4...o trochu lip Project cars zvlada nova revize xbox one S kde je pretaktovana grafika...je tam rozdil 0-8 fps proti origo fat xboxu...

Jinak drtiva vetsina her pobezi lepe na ps4...takze si zbyva vybrat jestli chces hrat drive club a potencionalne i Grand Turismo ktere snad v tomhle stoleti vydaji anebo forzu motorsport a forzu horizon...

Jinak i valentino rossi ma pry na puvodnim xboxu potize...netusim jak je na tom S revize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu