Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ovládání NAKLÁNĚNÍM ovladače do stran


lights flesh

Otázka

Ten sixaxis nebo co to je za ovladač PS4 umí pohybovat hrou nakláněním v ruce do stran a nebo se to slibovalo co pamatuji.Třeba ve Warthnuder se pohybem do stran pohybuje úvodní obrazovka.Pamatuji,že se to mělo i ve hrách a  například v leteckých,warthunder lze jezdit prstem po ploše ovladače a zaměřovač se pohybuje ve hře docela dobře.Nicméně jak zapnout aby se to hrálo nakláněním ovladače a tak bych nakláněl i ve hře třeba právě křídlama v letadle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já to využívám především na psaní textu, když už teda něco píšu...psaní je s tim mnohem pohodlnější. Jinak jediné, kde jsem to zaznamenal bylo v Last of Us, kde mi čas od času vypadne baterka, tak musim ovladačem klepnout, aby se rozjela. Přijde mi to jako blbůstka na oživení hry :) Mě se to líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud si chceš zalítat nakláněním ovladače, tak doporučuju Flower. Každopádně mluvit tu o podvodu a klamání zákazníka je s prominutím stejná pitomost, jako obviňovat Sony z podvodu, že hra využívá jen tři tlačítka, když jich má ovladač osm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sony dalo možnosti do ovladače. Dalo jich tam spoustu. To že je nikdo nevyužívá neni jejich věc. Přesně jak tady pravil woodstock69. Asi jako když budeš nadávat na automobilku za klamavou reklamu, protože ti tam dali rezervu a ty jsi nepíchnul. Prostě je to vybavený možnostma, který můžou a nemusí vývojáři her použít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Před hodinou, Mr_Agony napsal:

Já to využívám především na psaní textu, když už teda něco píšu...psaní je s tim mnohem pohodlnější. Jinak jediné, kde jsem to zaznamenal bylo v Last of Us, kde mi čas od času vypadne baterka, tak musim ovladačem klepnout, aby se rozjela. Přijde mi to jako blbůstka na oživení hry :) Mě se to líbí.

To samé bylo v Uncharted4.....taky se tam klepalo ovladačem,aby svítila baterka. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu