Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Parental controls


PetrM74

Otázka

Tak nevím, jestli jsem blbý já, nebo Sony, ale nedaří se mi nastavit rodičovskou kontrolu pro dceru. :dry:

Vytvořil jsem jí účet, a v něm nastavil věkové omezení na hry a BD/DVD. Vypadalo to dobře, nepovolené hry nešly spustit, byl jsem spokojen. Problém nastal, když jsem se přepnul zpět na svůj účet, a ty hry jsem neměl povolené ani já. Kouknul jsem do nastavení, a byl tam stejné omezení, jako jsem nastavoval dceři. To ale přeci nedává žádný smysl, tak kde jsem udělal chybu?

Zkoušel jsem i vytvořit ten dětský podúčet, zadal jsem tam i datum narození dcery, ale byl to k ničemu. Omezení na hry tam nastavit nelze, jen nějaké omezení nákupů, chatu a podobné blbost, a při přepnutí do toho dětského účtu jsou přístupně i ty hry, které by vzhledem k nastavenému roku narození neměly být přístupné.

Tak já opravdu nevím, co a jak nastavit, aby ta rodičovská kontrola byla použitelná.

Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu