Přejít na obsah

PetrM74

Members
 • Příspěvků

  32
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vyhrané dny

  1
 • Feedback

  100%

PetrM74 naposledy vyhrál(a) dne Srpen 3

PetrM74 měl nejlépe hodnocený obsah!

O uživateli PetrM74

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Město
  Plzeň
 1. Dualshock 4 je vybyty

  Lidi, vás ve škole neučí čárky a tečky ve větách? Nebo je něco takového pro mladý už přežítý, out, a trapný, a cool je psát jako prase? Já vůbec nepobral otázku.
 2. PS4 Hry [Ukončeno] P: Horizon: Zero Dawn + Crash Collection

  Co je Crash Collection?
 3. Ahoj,

  můžeš napsat podrobnosti k těm ovladačům? V jakém jsou stavu, a co výdrž baterie? Můžeš hodit fotky.

  Díky

 4. Zaklínač 3: Divoký hon

  Tak v tomhle s tebou nemůžu souhlasit. Shodou okolností jsem hrál obě hry hned po sobě, a FF XV mě bavila o trochu víc. V čem konkrétně se ti zdál Zaklínač lepší? Jinak nemůžu říct, že by mě Zaklínač 3 nebavil, ale že bych z něj byl tak "odvařenej", jako někteří recenzenti a lidé tady, to se říct nedá. Možná je to tím, že jsem nehrál žádný předchozí díl, a knížku jsem četl kdysi hodně dávno, takže jsem se asi úplně nevžil do děje. Taky mi tím pádem nějakou dobu trvalo, než jsem odhalil všechny herní principy, protože přesto, že je hra v češtině, přišlo mi to poměrně složité, i proti FF XV, která je v angličtině. Třeba co se týče adrenalinu, to jsem nějak vůbec nepobral. Jinak svět je to opravdu obrovský, a úkolů je mraky, ale to nás, kteří hráli FF, až tak neohromí. Navíc je tam dost věcí, které mi šly na nervy, jako omezení získaných zkušeností při vysokém levelu, neustálé "bobtnání" na první pohled jednoduchých úkolů, nedostatečná mimika a různorodost obličejů, přetrvávající bugy, hlavně u koně, atd.
 5. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  The Last of Us: Remastered za 499,- na Xzone https://www.xzone.cz/nahledps3.php3?idg=1098
 6. Nejde mi hdmi

  Tady se to někomu podařilo vyřešit - https://www.zive.cz/poradna/ps3-nejde-pres-hdmi-na-smart-tv/sc-20-cq-499776/?consultanswers=1
 7. Nejde mi hdmi

  A jiný HDMI vstup na TV, případně jinou TV jsi zkoušel(a)?
 8. kompatibilita

  Pokud myslíš DualShock 3, tak ten ne. Na PS 4 nefunguje prakticky žádné příslušenství z PS 3, s výjimkou Move ovladačů.
 9. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Lidi, to je něco s váma. Vždyť je to tam napsaný, že je tam čeština, stačí kliknout na Summary.
 10. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  @Martinoslav To je moc složitý, tak tak zvládnu vložit odkaz, ale pokusím se. ;-)
 11. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Tak to koukáš nějak špatně, já vidím cenu Gold Edition na PS4 za 24.50 €, a to nejsem ani přihlášený. http://store.ubi.com/on/demandware.store/Sites-eu_ubisoft-Site/en_SK/Product-Variation?pid=574d3e9a0c8ee4c65d8b4567&dwvar_574d3e9a0c8ee4c65d8b4567_Platform=ps4&edition=Gold Edition&source=detail
 12. [PS4] Cenové akce - Diskuze!

  Ubisoft Crazy E3 Sale - slevy až 75% http://store.ubi.com/eu/e3-sale/ps4 Třeba WATCH_DOGS 2 v GOLD EDITION za 645,- kaček - http://store.ubi.com/eu/watch_dogs--2---gold-edition/574d3e9a0c8ee4c65d8b4567.html#start=1
 13. Jaká sluchátka k ps4?

  Chápu to správně, že i ty origoš soňácký sluchátka musím připojovat k PS4 přes nějaký USB dongle? Takže to nefunguje jako s Dualshock bez použití USB? A nějaká jiná bezdrátová sluchátka, která by mi nezabrala USB v PS4, asi nebudou, co?
 14. Ps plus hry

  A když si hru v rámci PS + nainstaluji, a pak mi členství vyprší, tak už si ji nezahraji, nebo jednou stažené hry v rámci PS + už mám napořád?
 15. Tak nevím, jestli jsem blbý já, nebo Sony, ale nedaří se mi nastavit rodičovskou kontrolu pro dceru. Vytvořil jsem jí účet, a v něm nastavil věkové omezení na hry a BD/DVD. Vypadalo to dobře, nepovolené hry nešly spustit, byl jsem spokojen. Problém nastal, když jsem se přepnul zpět na svůj účet, a ty hry jsem neměl povolené ani já. Kouknul jsem do nastavení, a byl tam stejné omezení, jako jsem nastavoval dceři. To ale přeci nedává žádný smysl, tak kde jsem udělal chybu? Zkoušel jsem i vytvořit ten dětský podúčet, zadal jsem tam i datum narození dcery, ale byl to k ničemu. Omezení na hry tam nastavit nelze, jen nějaké omezení nákupů, chatu a podobné blbost, a při přepnutí do toho dětského účtu jsou přístupně i ty hry, které by vzhledem k nastavenému roku narození neměly být přístupné. Tak já opravdu nevím, co a jak nastavit, aby ta rodičovská kontrola byla použitelná. Předem díky za rady.
×