Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox One X


tofi

Recommended Posts

Dost mne překvapuje, jak doskakují některé části scény v tom SW na xbox x a to docela blízko před hráčem. Podobně jak na ps4 pro. Celkově mi přijde, že těch kompromisů oproti PC verzi je docela dost...škoda. Tenhle engine nepatří imho zase tak k těm náročným.

Pokud tu zmiňujete dropy podobné těm v FF, tak je to možná opět tím slabým CPU. Nebo daň za vyšší rozlišení. Tak jak tomu bylo u ps4 vs xbox one. Ten měl sice nižší rozlišení, ale dropy díky tomu neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi mam OLED tv od LG ktora ma velmi dobry upscalling na 4K. uz teraz na xbox one S vyzera battlefield skoro tak dobre ako na ps4pro a pritom na Sku ta hra nejde v 4K

ked pustim xbox one x a hry v nativnom 4K budem vidiet rozdiel oproti upscallingu? respektive taky wow efekt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomerne povedeny patch...nabídka dvou modu 4K/30 nebo 1440p/60...ani jedno není kompletni lock (4k padne sem tam na 28 a 1440p i pod 50 v Marakeshi) ale i tak je to velice uspokojive proti tomu jak to bezi na standartnim boxu...palec nahoru za me a zelena vlajka pro porizeni tyhle hry kde budu benefitovat i na FHD display...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Project Cars 2...za me hodne nestastny patch....lehce bumpnuty rozliseni 1400p-16xxp, vice detailu kolem trati a na samotnych autech v nekterych momentech...a lepsi 
AA...co je však daleko horsi jsou fps...při 32 autech za deste dropy na 48...nepripustny aby takhle patch vypadal....ne dekuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja len dufam ze to nezacne ako s Prockom ze jasne vsetko pojde v 4K bez dropov super konzola neviem ake megaperfekt reklamy a nakoniec skoro ziadna hra v nativnom rozliseni 4K v procku natoz pak aspon 30fps... xbox one x ma papierovo lepsi vykon tak dufam ze nove hry sa budu snazit vytvarat vyvojari primarne na 4K 30fps minimum a pak to ostatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se ještě vratim ke kauze s adaptery pro kinect na Xbox one S a X...dneska sem brouzdal po obchodech a optal se na ten adapter...v obou je tu mají..jeden jsem si i odnesl rovnou domu...cena je 1400+posta k vam. Na Vanoce jedu domu takze kdyby někdo mel zajem mohu dovezt...

20171127_130404.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Hráč123 napsal:

Tak se ještě vratim ke kauze s adaptery pro kinect na Xbox one S a X...dneska sem brouzdal po obchodech a optal se na ten adapter...v obou je tu mají..jeden jsem si i odnesl rovnou domu...cena je 1400+posta k vam. Na Vanoce jedu domu takze kdyby někdo mel zajem mohu dovezt...

20171127_130404.jpg

Kde jsi to nakonec koupil? Já bych určitě zájem měl, můžeme se prosím domluvit? Nemohu to pořádně sehnat. Napiš když tak PM, díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k tem adapterum..obchody tu v Dubaji je mají ještě skladem..neumim rict kolik kusu...zatím mam 4 zajemce...z očividných duvodu nemuzu vezt do CR kufr plny zabalenych adapteru takze pocitam tak 2-3 každý mesic...zatím se ozvali 4 lide..obehnu v tydnu obchody a zjistim kolik jich kde mají (asi i všechny vykoupim) a postupne se vam ozvu...ještě zalozim nove téma at to nespamuju tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu