Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassins Creed Origins


tofi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Čekal jsem od tohoto AC asi trošku více ...grafika, která mi silně připomíná Wildlands, hratelnost místy docela hrozná :( . RPG prvky jsou fajne, hra jako celek neříkám rovnou, že stojí totálně za odepsání, ale že bych si z toho zase sedl na prdel, se také říci bohužel nedá :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma odehran hlavni pribeh, a 81% celkove, doba asi 57h, grafika mi prijde (ps4pro) naprosto uzasna, hral jsem vsechny dily AC, a po AC2 mi tohle prijde jako nejlepsi dil serie. I po dohrani je stale spousta veci co delat, hledat a cestovat....

https://club.ubisoft.com/en-GB/game/assassins-creed-origins/PS4/stats

image.thumb.png.ce9c5f680806e25555ebe53647112ebf.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem udělal platinu a musím říct, že super hra :) Pro mě určitě největší překvapení roku 2017, protože mě žádný předchozí díl AC nebavil.

Grafika (PS4 Pro) je naprosto úžasná, hezčí jsem na konzoly zatím neviděl.

Questy mi také nepřijdou tak repetitivní a soubojový systém mi vyhovuje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ta hra je úžasná jsem moc nadšený jaký směrem se Ubisoft vydal a roční pauza tomu moc prospěla, příběh mám dokončený a abych měl co dělat tak jsi plním platinu, konkrétně pak Old Habbits to je grind jak svině.. dokončí všechny lokace na tak obrovské mapě, to je na spoustu hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu