Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pro Controller


GluckCZ

Otázka

Ahoj, zkoušel někdo připojit ovladač k pc? Pokouším se už dva dny a stále se mi to nedaří. Přes bluetooth ho připojim ale nejde s ním hrát hry, když stáhnu aplikaci x360ce a nastavim si Xinput.dll tak i funguje jenom v jedný hře :-/. Nevíte jak ho připojit či změnit nastavení aby fungoval normálně? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 2

Tak vyřešeno existuje na to program, který si musíte nastavit. Jeden je x360ce.exe je to soubor, který vložíte do složky z hrou a spustíte ho. Aplikace při spuštění napíše, že se musí vytvořit soubor tak ho vytvoříte a pak nastavíte tlačítka. V nastavení programu dáte že se má spouštět jako správce a to samé u hry a hotovo. Toto musíte udělat u každé hry. Tento návod funguje u všech her kromě Windows store. Tam nastal další problém kdy nelze kopírovat soubory do hry, takže jsem hledal dál a našel návod s aplikací XOutput.exe tento program se mi zdál nejlepší stačí ho zapnout na ploše a hrajete všechny hry (tento program udělá automaticky xbox 360 ovladač), ale když jsem dal fifu tak mi to našlo dva ovladače a veškerý pohyb byl dvojnásobný. Řešením tedy je x360ce na fifu a XO na forza horizon 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu