Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XOne casty update


clive3

Otázka

Zdravim,

mam problém s jednim ze dvou XONE co mam.

Mam fungl novy, kde se nedavno provedl update bez problemu.

Nicmene mam ještě druhy starsi kde v ten samy den probehl taktéž update, ale při kazdem dalším spusteni to chce znovu updatovat a update proběhne a pak to zase chtelo znovu. Novy XOne bez dalších naroku na update.

Prijde mi ze to vždy je jeden a ten samy update, který bezi 30minut nez muzu hrat nebo jinak používat tento XOne.

Ma někdo další stejny problém?

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Diky podivam. Dnes rano jsem chtěl jen instalnout detem do tohoto druhého hru z goldu a hned to tam na me skocilo... zarazi me, ze je to pokazdy 360MB ani min ani vic.

Tak 364MB... :-)

Ale nikdy jsem nezaznamenal ze by to bylo jinak co si pamatuju. Asi dvakrát jsem velikost nesledoval, ale potreti mi bylo divny, ze ten v patre se updatuje uz potreti a ten v prizemi jen jednou poprvé s timto. Snad tam není nekde chyba. to by me flaklo. Jinak ale po updatu funguje v poradku a nevidim zadnej jinej problém.

20170817_064755.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to včera zkouknul a i když včera bezel ten update tak poslední verze 08AUG17 kdy to prislo poprvé. Tak jsem to prepnul do rezimu manuálního updatu systemu a budu to delat podle toho dole. Jakmile prijde tam update tak manualne vyhledam i nahore. Diky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu