Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360


Marek Balcárek

Otázka

Dobrý den,

mám problém když zapnu xbox 360 a chci se přihlásit k xboxu live tak se mi to načíta a pak to vyhodí chybu , že nejde se přihlásit nevím co s tím .

                                                                                                                                                                                                       Děkuji předem za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj. Tohle už mám několik dní. Včera jsem se namíchnul tak, že jsem Microsoft písemně poslal do p... a oznámil jsem jim že si právě objednávám PS4 :-) Věřím že to s nima fakt hodně zatřáslo a že sebou jejich technici mrsknou aby to opravili.

Osobně si myslím že to dělají ti šmejdi z MS schválně, aby nás donutili kupovat XBOX ONE a pak ten novej, až výjde. Protože podobně se chovají Win 7 od doby kdy začali u MS s vnucováním toho hnusu jménem Windows 10. To pro změnu poladili systém aktualizací u Win 7 tak, že to trvá třeba půl dne než se něco stáhne a lepší tedy je si to stáhnout ručně a nečekat na Windowsy, nebo už se na aktualizace vybodnout, pokud neřeší vyloženě nebezpečné chyby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Počkat až to opraví sice můžeme, ale už na to čekám týden a mám toho už plné zuby. Jak jde o placení od zákazníka to je MS rychlík. Ale aby za naše peníze také trochu mákli na tom aby jim služby fungovaly je pro ně zdá se problém! Už opravdu vážně uvažuju že místo plánovaného XBOXu ONE nebo X koupím tu PS4 PRO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu