Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mobil do 11k


overlordCZE

Recommended Posts

Dobrý den,

 

můžete mi poradit s výběrem telefonu do ceny okolo 11 000kč?

Hlavní požadavek je dobrý foťák a dostatečná paměť - mobil používám hlavně na focení, sociální sítě a občas nějaká ta hra.

V současné době mám Honor 7 už druhým rokem, jsem s ním spokojený ale malá vnitřní paměť a už se občas i seká, už volá po změně- a zatím přemýšlím o Honor 9, Xiaomi Mate 10 lite, případně S7 edge nebo Iphone 6S z druhé ruky.

Nejsem žádný náročný uživatel, na volání mám služební mobil a chci něco na hraní a focení, co se nebude sekatkdyž spustím hru a okýnka messengeru.

Můžete mi poradit s výběrem, případně navrhnout nějaké ověřené alternativy?

Nejsem tak naivní abych kupoval papírově silné telefony čínských značek za 4000 ani tak zajištěný abych investoval do takový srandy 20k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem teda S7 edge (aktualne k prodeji) a nevim jestli bych ho doporucil...sem tam zamrznula aplikace...edge panel je nekdy ku vzteku spis nez k uzitku..vůbec cely telefon mi prisel dost neobratny...

Iphone 6 pouziva manželka (taky aktualne k prodeji) a ten je na tom podstatne lepe co se stability tyka..foti o něco hure a pokud nepozadujes extra funkce tak na to "volani" bych po nem sahl spis nez po s7edge...

Jinak skoda ze si az z tabora..bejt bliz tak sis mohl prijet na oba mrknout a třeba sme se mohli rovnou dohodnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém s S7 a electroworldem je ten, že už jsou všechny vyprodané. Sleva tam byla ve smyslu 3000Kč od Electroworldu, když si zřídíš jejich zákaznickou kartu a 3000Kč cashback od Samsungu přímo...takže těch 13990 - 3000 (EW) - 3000 (cashback) = 7990,-

Ale ta samá akce tam platí i na S7 edge ten je za 10990,- při uplatnění všech těhle slev

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem teď před podobným rozhodnutím. Akorát aktuálně mám Honor 6 :)

Koukal jsem i na Huawei P10, ale Honor 9 má stejnou výbavu a je o 2 - 3 tisíce levnější.

Čekám teď na black friday jestli nedojde k nějakému zlevnění třeba o 1 - 2 tisíce. 

Výbavou a baterkou se mi líbí třeba i Xiaomi Redmi Note 4 (4/64), ale tam je pro mě zase problém, že je to 5,5"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu