Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

4K UHD, HDR hry pro XONEX


Camel

Otázka

Právě jsem koupil XBOX ONE X a chystám se ho nadělit sobě a synovi pod stromeček - tzn. leží doma zabalený a čeká. Potřebuji zjistit zda je rozdíl v krabicových verzích her, které jsou určené pro XBOX ONE X. Jde o hry s označením 4K UHD, HDR tzn. hry upravené/vylepšené do UHD nebo pro HDR. Dají se koupit hry již s tímto označením např. Assassin’s Creed origins, které už toto označení mají, nebo krabicové hry které toto označení doposud nenesou a budou teprve “vylepšeny”. 

Můj dotaz zní: Jsou na disku v krabičce s označení 4K UHD HDR atd. již data pro rozlišení ve 4K a tak je nebude nutné již tahat z netu, nebo i tak je bude nutné stáhnout? Resp. mohu již teď koupit starší krabicovku bez označení 4K o které vím, že bude do 4K teprve vylepšena a stejně bych data pro 4K tahal z netu? Jediné v čem je rozdíl je tedy marketingové označení na krabici?

Díky za vysvětlení. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

všechny staré hry co maji update to tahaj z netu logicky a ano je to i 100GB pak. nove hry to jiz maj primo na BD, pravda ze hru na vic BD jsem jeste nevidel takze nejspis take budou dotahavat data. takze v dobe 4k je cas na fast internet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu