Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

Dobrý den, potřebujeme poradit, koupili jsme dětem pod stromeček xbox 360 s kinectem, ale z ruky, ne nový.  Jsme v tomhle úplní laici, vůbec nevíme, co s tím, myslela jsem, že to prostě půjde jednoduše...Nevíme, jak rozjet hry na kinect, kontrolka bliká zeleně, v nabídce to chce nový upgrade na xbox live, ale ten nám stáhnout nejde a u toho vždycky skončíme. Místo v paměti vypadá, že tam je taky, nic tam uloženo není, navíc máme připojenou prázdnou flashku.  A jestli někdo víte, bez toho xbox live ten kinect nejde? Nevím, zda nám pán dodal vše potřebné, kabel hdmi jsme dokupovali, na ten mě upozornil a kabel s červeným, žlutým a bílým banánkem pro připojení do televize jsem vzala od videokamery...kalibrační kartu máme, ale když dáme kinect tuner, zobrazuje se právě ten upgrade a nejde nám to stáhnout… :( moc děkuji za rady a omlouvám se , za pro někoho zbytečné otázky...:-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu