Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox 360+kinect


jjpp

Recommended Posts

Dobrý den, potřebujeme poradit, koupili jsme dětem pod stromeček xbox 360 s kinectem, ale z ruky, ne nový.  Jsme v tomhle úplní laici, vůbec nevíme, co s tím, myslela jsem, že to prostě půjde jednoduše...Nevíme, jak rozjet hry na kinect, kontrolka bliká zeleně, v nabídce to chce nový upgrade na xbox live, ale ten nám stáhnout nejde a u toho vždycky skončíme. Místo v paměti vypadá, že tam je taky, nic tam uloženo není, navíc máme připojenou prázdnou flashku.  A jestli někdo víte, bez toho xbox live ten kinect nejde? Nevím, zda nám pán dodal vše potřebné, kabel hdmi jsme dokupovali, na ten mě upozornil a kabel s červeným, žlutým a bílým banánkem pro připojení do televize jsem vzala od videokamery...kalibrační kartu máme, ale když dáme kinect tuner, zobrazuje se právě ten upgrade a nejde nám to stáhnout… :( moc děkuji za rady a omlouvám se , za pro někoho zbytečné otázky...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu