Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nenaběhne freestyle


Venerea

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj.Dík za odpověď.Problém je,že sem si to nechal dělat už před pár lety a já sám tomu vůbec nerozumim.Nic sem neměnil,jen sem ho vypnul a pak už nenajel.Každopádně tam mam připojenej HDD a Flashku a ty sou obě v poho.Jen sem si v System settings/Storage všimnul,že vnitřní pamět je "Unformatted",což je mi divný.Ale nikdy před tim sem tam nekoukal,takže netušim,jestli to už bylo..Tak mě napadá,jestli právě nemohla třeba odejít..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, stává se to a v tvém případě to tak asi bude. Problém je to, že komponenta má NAND paměť a úložiště v jednom. Závěr je pak takový, že se musí verze s interní pamětí 4GB předělat na verzi bez interní paměti.

Máš někde na HDD či USB flash disku soubor launch.ini?

Pak se dá zkusit vypnout část úložiště, někdy to pomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím měl bych dotaz :( mám xbox 360 rgh ale vymazal se mi nějak freestyle dash a nevím jak ho nainstalovat zpět .... Stáhl jsem xexmenu 1.2 i freestyledash dostanu se na freestyle dash ale chtěl bych aby při zapnutí najel freestyledash najede jen do klasického menu :( poradil by mně někdo prosíím ?? děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Musíš buď přes Dashlaunch nebo soubor launch.ini nastavit cestu na default.xex soubor od Freestyle dashe.

Jinak uz je ukončena podpora FSD, nyni je Aurora 0.6b i s českým překladem.

Auroru najdes zde https://console-forum.net/tema/1099911-aurora-06b-by-phoenix-cestina-1012017/ i s českým překladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu