Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nelze nainstalovat DLC


neo.a

Otázka

Ahoj všem, název napovídá že mi nelze nainstalovat DLC mappack a jedná se o call of duty:ww2 a samozřejmě první mappack resistance.

Po zakouoení a Při následném stažení se mi v notifications zobrazuje jako “waiting to install” ale jakmile chci zapnout instalaci tak se mi zobrazí:

”Cannot find the application. Do you want to look in Playstation Store?”

při kliknutí mě to samozřejmě navede na store kde mi nabízejí cod:ww2 ke stažení, i když ho už v systému mám (mám originálku z druhé ruky) a OTÁZKA JE...Jestli se už někdo z Vás setkal s něčím takovým a jak to vyřešil? Googlil jsem hodně a především jsem se dočetl že to může být jiná verze hry. Zkoušel jsem i různé postupy co jsem vygooglil jako např restore, nastavení primárního PS4, stáhnutí z jiného zařízení, stáhnutí přímo ze hry, restartování a pořád NIC! Zatím jediný co mě napadá je zavolat na podporu PSN a zažádat o REFUND ale prvně mě zajímá, jestli se s tím někdo z Vás neprobojoval?

Díky moc za každou pomoc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Na potisku BD disku najdes cislo regionu. Kdyz to zadas do googlu zjistis zda tva kopie neni UK/US nahodou.

Zjistil jsem že verze mojí hry je Americká tudíž kompatibilita s balíčkem z PlayStation network není možná, volal jsem na podporu a byla mi vrácena částka bohužel do peněženky nikoliv na kartu.... stejně díky


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu