Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[Ukončeno] Buzz Světový kvíz


Vasnosta

Recommended Posts

.nevím jak by  to kdo řešil ale pošťačku mám doma-takže přijde balíček na poštu-nebo Ti ho dovezou-musíš ho zaplatit-jinak ho do rukou nedostaneš--obal neporušený,váha souhlasí ale Ty si to přeješ zkontrolovat-balíček se rozbalí a skutečně tam není co jsi chtěl-pošta sepíše zápis a Ty zvesela odkráčíš na policii a nahlásíš že jsi byl právě podveden...pošta zatím posílá peníze na ůčet prodejce-peníze blokovat nemůže i když si to budeš moc přát-no a pokud prodejce  pošle zboží /protože jsi mu zaplatil poštovné/a bude čekat až mu zaplatíš-no to je taky možné..ale vše je o dohodě ale já bych do takové transakce a to z obou stran nešel...pěkný den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde jsem nepsal, ze chci penize predem. Pro me je vzdy nejlepsi osobni predani a vyzkouseni funkcnosti. Sam bych taky neposlal 3000 dopredu. Takze pokud si nekdo z nas nezajede na vylet, coz by bylo nejlepsi, tak muzu poslat na dobirku (zdarma).


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu