Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battelfield 1


devveCZ

Recommended Posts

DATUM VYDÁNÍ: 21.10.2016

O HŘE:

Battlefield představí svět na pokraji ničivé války. Čekají Vás velkolepé bity ve stísněné atmosféře obleženého francouzského města, ve střežených horských pevnostech italských Alp nebo uprostřed písečných dun Arábie.

  • MULTIPLAYER PRO 64 HRÁČŮ

Staňte se spolu s věrnými spoluhráči součástí nejepičtějších bitev v dějinách akčních her až pro 64 hráčů, buď v roli pěchoty nebo s vojenskou technikou a ovládejte tanky, motocykly, dvouplošníky i obří bitevní lodě. 

  • ÚSVIT MODERNÍ VÁLKY

Zúčastněte se jedněch z největších bitev, jaké lidstvo kdy poznalo. Válečný konflikt, ve kterém se rýsují kořeny moderní války, zuří na zemi, na moři i ve vzduchu u horských pevností v italských Alpách i na sluncem sežehnuté arabské poušti. 

  • OHROMUJÍCÍ DESTRUKCE

Intuitivní systém destrukce zajistí, že každá bitva bude úplně jiná. Budete ničit vozidla a demolovat celé budovy. Mohutným explozím neodolají dřevěné sruby, masivní kamenné pevnosti ani země pod nohama vojáků. 

  • VÁLEČNÉ PŘÍBĚHY

V dobrodružné kampani objevíte svět uprostřed ničivé války a globální konflikt zachytíte očima několika různých postav, které se stanou svědky úsvitu moderní války.

COVER:

battlefield_1_raw.jpg

TRAILER:

 

  • Kdo máte hru již předobjednanou nebo ji máte v plánu hrát, můžete si mě přidat do přátel - devveCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Za mě je to takové TECH DEMO, jak mohou hry vypadat. První světová určitě super, jen bych bral nějakou jinak řešenou kampaň.

+ grafika (výborná, asi nejhezčí akční hra, jinak stále dle mě U4)

+ prostředí, pocit ze střelby

+ hudba, zvuky, ozvučení

+ hrané scény v SP, vypadají skoro jako film

 

- pro někoho krátká herní doba (já mám radši kratší hry, ale za 1500 4 hodiny hraní, no nevím .. (je to tedy hra hlavně na MP)

- u některých misí pro mě pocit dezorientovanosti, kdy prostě není vidět, kdo po mně střílí, kde je tank, atd.

- občasné bugy - týpek zaseknutý ve skále, na mě dokonce střílela samotná zbraň ve vzduchu, snad v 1.sv. nebyl nějaký neviditelný oblek od Harryho, pokud ano, tak se omlouvám a mělo by to tak být .. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
V 24. 10. 2016 at 11:13, kruta napsal:

Za mě je to takové TECH DEMO, jak mohou hry vypadat. První světová určitě super, jen bych bral nějakou jinak řešenou kampaň.

+ grafika (výborná, asi nejhezčí akční hra, jinak stále dle mě U4)

+ prostředí, pocit ze střelby

+ hudba, zvuky, ozvučení

+ hrané scény v SP, vypadají skoro jako film

 

- pro někoho krátká herní doba (já mám radši kratší hry, ale za 1500 4 hodiny hraní, no nevím .. (je to tedy hra hlavně na MP)

- u některých misí pro mě pocit dezorientovanosti, kdy prostě není vidět, kdo po mně střílí, kde je tank, atd.

- občasné bugy - týpek zaseknutý ve skále, na mě dokonce střílela samotná zbraň ve vzduchu, snad v 1.sv. nebyl nějaký neviditelný oblek od Harryho, pokud ano, tak se omlouvám a mělo by to tak být .. :D 

No pokud to chceš hrát primárně SP, tak to TECH DEMO nepochybně je. Jenže ono si to moc lidí kvůli SP kupovat nebude. Teprve v MP začíná ta pravá zábava a tam je ta hra naprosto skvělá. Jak hratelnost, tak grafika a zvuky a design map jsou na naprosto špičkové úrovni a za mě je to momentálně nejlepší MP střílečka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 7 months later...

Zdravim

Ludia prosim vas existuje niaky sposob v hre aby som mohol hrat len jednu mapu stale dookola?

Pripadne existuje niaky sposob alebo server kde nieje map voting a kde sa mapa hraje od 0? Casto sa mi stane ze sa napojim na svoju oblubenu mapu a vtom je koniec mapy pripadne su body rozdelene na 900 a 950 teda si zahram tak 2 minuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu