Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mobil koupit ?! ..


stevens129

Recommended Posts

Hojte chtěl bych si koupit nový mobil asi nějak do 7000kč

Požadavky !! :

DOTYKOVÝ DISPLEJ (MŮŽE MÍT I QWERTY KLÁVESNICI)

A asi bych bral tu Nokia c6 co na ní říkáte ? a máte někdo zkušenosti s tímhle obchodem protože bych to asi koupil tam http://www.tadykoupimmobil.cz/d-2119-nokia-c6-black.html

HELE A POKUD JSTE MI NEPŘIŠLI PORADIT TAK NEPIŠTE NIC NESTOJÍM TOTIŽ O NÁZORY JAKO:MG TA NOKIA C6 JE NAHOVN* TI JE*E NEBO CO ? APOD...

E/:Hele tak jsem se tak díval a co je lepší Android nebo Symbian ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou, určitě bych nekupoval jakoukoliv nokii z důvodu, že jsou o 2,3 roky pozadu za konkurencí v oblasti SW .. (symbian je jeden z nejhorších, néli nejhorší OS pro mobily) ale poohlédl bych se po nějakém telefonu, který má Android či iOS .. teď aktuálně po svátcích je zlevněn motorola-xt720-milestone .. ještě před dvěma týdny jsi ho mohl koupit nejlevněji za 11tis teď ho koupíš zhruba za 7,8K, možná je i lepší než současně nejlepší android mobil Samsung Galaxy S (I9000).. vím je to trošku víc než máš v plánu utratit, ale těch 800Kč v tomto případě je brána do nebes. http://mobilni-telefony.heureka.cz/motorola-xt720-milestone/ a pokuď by se ti třeba nelíbil .. tak se opravdu podiv po nějakém telefonu s androidem ve verzi 2.0 a vyšší anebo iOS z druhé ruky (3GS minimálně 3G nebrat to jsou již zastaralí šunti .. to že je to zdruhé ruky nevadí .. většina Applemaniaků se o svůj Iphone dobře stará, takže pak vypadá jako nový :)) .. (Sony Ericsson rovnou přeskoč, ty mají ještě stařučký android 1.6 .. ) Ale Nokii bych opravdu nebral, ale kdyby jsi i přesto na nokii trval, tak si kup tuhle http://mobilni-telefony.heureka.cz/nokia-c7/, ale fakt bych jí nekupoval ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně nekupuj telefony z nejlevnějších e-shopů na netu, na heurece si přečti zkušenosti zákazníků z daným obchodem. Koupit si telefon v nejlevnějším obchodě nemusí být taková výhra, jak se může zdát. :-) Osobně bych za 7000,- koupil použitý, v dobrým stavu, s CZ zárukou HTC HD 2 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nokii ani za nic, je to zastarale az beda, symbian me stval tak ze jsem prisel k androidu, coz je momentalne asi to nejlepsi. Pred chvili jsem mel v ruce soucasny nejvysi model nokie, N8 a je to opravdu strasne, srovnamli to s tim ze muj desire uz se da sehnat i o par tisic levnejs. a symbian se skoro vubec nezmenil...zmeny jsou spise kosmeticke. Rozhodne android....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do těch 7k bych doporučil LG Optimus One, android 2.2 Froyo v základu (upgrade na 2.3 je v přípravě a je oficiálně potvrzeno), 600 mhz procesor,grafický čipset stejný jako o třídu vyšší HTC Desire. tady je test http://www.mobilmania.cz/clanky/lg-optimus-one-postrach-levnych-androidu-test/sc-3-a-1315240/default.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím vím jako já zas nechci mobil aby byl hlavně na hry takže mi by ani nevadila ta nokia c6 s jen 128ramkou ale to že má ten starý symbian sem taký nemohl překousnout tak jsem si říkal že buď HTC Desire Z nebo HTC Wildfire(Ten jde i s cenou !) a na ten Lg kouknu protože jsem o něm taky slyšel...jo nějaký uživatel psal Motorolu ! Motorolu nevezmu ani kdyby nevím co tu bych nevzal skoro ani zdarma !..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív si napiš seznam, co všechno chceš aby telefon uměl, jak kvalitní měl foťák, jak rychlou grafiku, jak velkej mobil má být, jestli ti záleží na úhlopříčce, a potom čti recenze a porovnávej... Jestli chceš dotykáč, tak 100% android, iphone, nebo bych zauvažoval i nad Badou(samsung wave např)... Chce to zvolit podle preferencí každého, ale sám mám desire a jsem s ním velice spokojen :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mě ukamenujete, ale já bych si odvážil doporučit nokii 5230 je to asi nejkvalitnější mobil v porovnání s cenou seženeš ho kolem 3500kč. Sice to má symbian foťák jen 2.0mpx, ale mě to stačí, budu si ho příští týden kupovat jestli se nenajde něco lepšího, bohužel nemám tolik peněz jak ty a sháním mobil kolem 4500kč.

Edit: ještě jsem přemýšlel o sony ericsson Xperia X8 s androidem ten stojí kolem 5000kč má wifi a rozlišení 230x480 a taky se teda ptám když je většina javaher dělaná 360x640 jesli ten mobil vezme nějaké java hry. Chci mobil multimediální (hry,filmy,mp3) a samozřejmě taky sms a volání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná mě ukamenujete, ale já bych si odvážil doporučit nokii 5230 je to asi nejkvalitnější mobil v porovnání s cenou seženeš ho kolem 3500kč. Sice to má symbian foťák jen 2.0mpx, ale mě to stačí, budu si ho příští týden kupovat jestli se nenajde něco lepšího, bohužel nemám tolik peněz jak ty a sháním mobil kolem 4500kč.

U o2 se prodává nový za 2995,-kč ;) Za ty peníze rozhodně není špatnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže návrhy klidně dávejte ale asi budu vybírat z tady těch dvou:

HTC Wildfire

HTC Gratia

TAK A TEĎ BABKO RAĎ xDD JÁ OSOBNĚ SI MYSLÍM ŽE VEZMU TU GRATIU SICE JE DRAHŠÍ ALE CO UŽ KDYŽ UŽ MOBIL TAK POŘÁDNÝ ! TEN WILDFIRE NENÍ ŠPATNÝ ALE JE NA MĚ AŽ MOC MALÝ,HLAVNĚ MÁ MOC MALÝ DISPLEJ

LOCK ! Objednán Wildfire :)

E:Jo a ještě otázečka a teď neříkejte že sem blbej ale já se v mobilech fakt moc nevyznám takže když si koupín ten Wildfire(Android 2.1)

půjdou tam i normální java hry co jsou třeba na obyčejnou nokii (prostě jestli tam půjdou hry které jdou skoro na všech mobilech (tím myslím mobily které nemaj Android ani Symbian)) díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud si je koupis/sezenes pres android market a nebo jednoduse stahnes z netu instalacku s koncovkou .apk, hodis ji do mobilu a pres nejaky file manager ji spustis a nainstalujes, neni nic jednodusiho...

To jo ale mi to musíš vysvětlovat po lopatě xD prostě instalačku mám ale řekni nějaké jméno od toho file manageru a jako já tohle umím akorát nemůžu sehnat ten file manager na marketu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Stahni treba file manager na markete hod si do mobilu tu aplikaci a nainstaluj nic na tom neni...

Jo a HTC wildfire nebyla moc dobrá volba podle mě sis měl koupit třeba lg optimus one má o hodně lepší hw za stejnou cenu... a jestli chceš na wildfire rozjet nějaké 3d hry tak s tim moc nepočítej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu