Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[Ukončeno] PS4 Pro CUH-7016B 4.55


drhanscz

Recommended Posts

Prodam PS4 PRO 1TB CUH-7016B.

Zcela funkcni a jako nova, ovladac nevybalen, ale na konzoli se mi nelibi, ze je pri hrani 4K/HDR hlucnejsi nez Slim (ano, tam neni 4K, ale to mi za to nestoji). Aby bylo jasno, hlucnost neni rozhodne takova jako prezentuji nektera videa na internetu. Pres sluchatka slyset konzole neni, ale ja hraju v noci, bez sluchatek a s reproduktorama na nizsi hlasitost, takze mi proste vadi, ze je konzole slyset, coz Slim temer neni, tudiz si radeji koupim jeste jednu Slim.

Konzole kupovana pred tydnem v CR.

Dulezite upozorneni pro kupujici: na konzoli jsem ze zvedavosti spustil homebrew, tedy je mozne, ze je konzole uz nejak oznacena a prodejce by to mohl teoreticky poznat nebo treba i Sony pri pripojeni konzole online, coz muze teoreticky vest k problemum s reklamaci ci hranim online. Proto na tuto skutecnost zde upozornuji a prodavam tedy pouze s tim, ze kupujci toto bere na vedomi a dobrovolne kupuje 100% funkcni hardware v dobe prodeje, ale chape, ze konzole nese toto bremeno, ktere na druhou stranu mozna nekteri kupujici spise oceni. Konzole je s puvodim softwarem z vyroby, tedy 4.55, zadny upgrade jsem nedelal.

Cena 100% pevnych 12.000 Kc, pouze osobni predani, Praha.ps4_1.thumb.jpg.19d2cd533dd8a03e2d0ad65110a13c66.jpgps4_0.thumb.jpg.936c2a0962ba55f2aeca10918896db02.jpgps4_2.thumb.jpg.46e814724dc7d72a0ebfa3e311f7529a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu