Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Málo místa na disku i když místo je (bug?)


peeeca

Otázka

Ahoj, tak rovnou k věci :D

mám PS4 slim 1TB s aktuální verzí. Teď se mi měly stahovat aktualizace na 2 hry (COD WWII a Killing Floor). Psalo mi to ale, že je málo místa na disku a musím něco smazat -> hláška psala přesně kolik místa musím uvolnit). Každopádně jsem se šel podívat na uložiště, kolik mám volného místa a psalo mi to, že mám volné místo cca 45GB. Aktualizace ale nešly stáhnout :( a pčišlo mi divné, že by ty aktualizace měly více než 45GB. 

I tak jsem tedy něco smazal +/- požadovaný stav a teď se mi aktualizace  stahují v pořádku. Moc ale nechápu to, že ty aktualizace mají dohromady cca 20GB a já už před tím měl na disku volnou kapacitu 45GB.

Proč tedy systém po mně chtěl, abych něco smazal, že není dostatek místa?

 

Děkuji za odpověď/rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

To je normální, musíš počítat s tím, že PS stahuje update kolikrát velikosti několik desítek GB a je to nastaveno tak, že potřebuje nějaké minimální místo pro jeho nainstalování, záleží na velikosti updatu. Navíc konzole pro instalaci potřebuje vždy určité volné místo na disku, plně zaplněný disk má také nízký výkon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu