Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

z Freestyle na Aurora


KENNY_EVOLUTION

Recommended Posts

Krásný dobrý den ...
Jsem zde nový a rád bych se Vás zeptal jestli by mi někdo poradil/pomohl

Asi před třema měsícema jsem si koupil Xbox 360 s kinectem(RGH) na kterém je jako systém "Aurora" no a protože má moje sestra malé děti a líbilo se jí to tak si přes bazoš koupila to samé jen s rozdílem že tam má systém "Freestyle".

Jak udělám abych u ní ten "Freestyle" smazal a dal místo něho "Auroru"?

Všem děkuji za případné rady/tipy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Auroru 0.7b i s češtinou najdeš zde na našem foru https://console-forum.net/tema/1105819-aurora-07b-by-phoenix-preklad/

Auroru stačí nakopírovat do Xboxu v Dashlau chi nastavit její spuštění po startu, návody najdeš v sekci Jtag/Rgh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Postup je třeba zde https://console-forum.net/tema/1099911-aurora-06b-by-phoenix-cestina-1012017/?do=findComment&comment=847350

Přečti si témata s Aurorou, postupy jsou tam napsány několikrát a jsou stejné pro jakoukoliv verzi Aurory.

Dashlaunch bys měl mít někde na HDD v Xboxu, najdi ho přes Spravce souborů a spustis ho přes default.xex soubor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

V pohodě, ono to vypadá a zní složitě, ale je to strašně jednoduché.

Hlavně nezapomeň uložit to nastavení v Dashlaunchi, jinak se ti nebude spouštět Aurora po startu!

Pokud nenajdeš Dashlaunch, můžeš stáhnout z Xboxu soubor launch.ini ten hodit do PC a upravit/editovat v něm položku Path Default a napsat tam cestu na Auroru místo FSD, uložit a nakopírovat/přepsat původní soubor, restart Xboxu a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu