Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejdou spustit hry X box Acces


chhio

Otázka

Dobrý den.Nejdou mi spustit hry NHL18 a Fifa17 sekne se to vždy u načítání (připojování) pořád se připojuje a hra se nespustí hry jako NFS,NBA jdou normálně.Už jsem v routeru nastavil protokoli zapnul uput atd a pořád to nefunguje.Při vymazání profilu a následném přihlášení hra jde a později už zase nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ne,cena byla normální.. Ještě zkusím teda to tovární nastavení tzn že budu muset všechny hry stáhnout znova že?

Takže chápu to dobře?Jestli x box má fungovat jak má,tak je zapotřebí mít veřejnou IP adresu, nastavené porty, povolené upnp?

Nestačí ho prostě zapnout do sítě buď WiFi nebo kabelem?

Vypadá to že je to problém na jejich straně.

Když se přihlásim na netuna profil  tak je tam červené výstraha ohledně live připojení.

 

EDIT @SAIXX edituj příspěvky...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

1. věc kterou bych udělal po koupení z druhé ruky - tovární nastavení.

Jinak ano vše budeš muset od znovu.

 

Vidíš tak příště zkus hledat problémy přímo v souvislosti s konzolí (konzole,připojení nebo ono live) než budeš psát do 3. různých topiců ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok.Po spojení s podporou jde o problém v Nat,nastavení  portů co stejně nenastavím ručně když nemám veřejnou IP adresu.Divné je že do pátku kromě FIFA a NHL jsem mohl hrát normálně.

EDIT @SAIXX přečti si prosím pravidla. Necituj předchozí příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu