Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hru nelze spustit


Parker

Recommended Posts

možná že poradím blbě ale vnouček teď u stejné hry ale na ps4 přiletěl že nejde spustit a byl tam jeden otisk prstu na disku -tupluji mu jak má s diskem zacházet ale stalo se :)--po přeblejsknutí specoš utěrkou vše O.K :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s tím už asi dále neporadím,,pokud je jenom problém jen u této hry tak tam bude něco s diskem co laser nesejme- někdy jsem si laser sám šteloval u své ps2 když jsem měl půjčenou pirátskou kopii aby mi to šlo/měl jsem během doby dvě čipované ps2/ ale pokud to máš vše origo tak bych to asi neřešil vrtáním do laseru kvůli jedné hře..protože se to může podařit že hra půjde ale pak třeba nepůjdou ty druhé a stejně pak ten šroubek budeš vracet do původní polohy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  doporučuji se ale podívat na nějaká videa ze hry je to skutečné pro malé dětí taková skačkohopsačka...žádný děj..prostě dopravuješ postavičku z místa A do B po přesné trase...jestli to stojí za nějakou akci nebo raději sehnat něco jiného 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Je to jedna z prvnich her co vysly na PS2, ty byly jeste na compact disku (modrý povrch) na místo DVD disku (stříbrný povrch). Takže povrch je v pořádku.

Bohužel u PS2 časem docházelo k tomu, že to compact disky prostě hůř a nebo vůbec nečetlo. Vím o tom své, měl jsem doma takových 6-7 konzolí, z toho jen dvě v pořádku načítalo compact disky.

Tenhle Crash jede ale v pohodě i z usb, nahrej si na kartu free mc boot a zahrej to z flash disku, jen loadingy jsou o něco delší :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu