Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 3004 nelze aktualizovat/přehrát firmware


D.Kostelnik

Otázka

Dobrý den všem, potřeboval bych poradit, dostalo se mi do ruky psp 3004 serial number začínající písmeny HC, verze firmwaru 6.20 i s paměťovou kartou kde byli ISO hry které psp bohužel nevidí. Chtěl jsem aktualizovat na oficiální 6.61, instalační soubor se stáhl, po spuštění ale psp hodí bílou obrazovku s logem a po chvíli zhasne, zabliká zelená dioda a vypne se, po spuštění stále verze 6.20. Zkoušel jsem i neoficiální firmware pro hraní ISO her, stále stejný problém. Co tedy musím udělat dál abych zprovoznil hraní ISO her, už nevím.. Za každou radu předem děkuji. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

To vypada, ze tam mas oficialni fw 6.20 , na tom si iso hry nezahrajes, updatuj na oficialni, bud skrze wifi a nebo tak ze si stahnes nejnovejsi soubor s fw, o co ses jiz pokousel jak pises.

Soubor s updatem se kopiruje do slozky PSP/GAME/UPDATE, slozku UPDATE je treba manualne vytvorit ve slozce GAME a tam soubor nakopirovat. Soubor s update firmvaru se musi jmenovat EBOOT.PBP

Presny navod v anglictine zde, kdyz si sjedes niz na update using a pc.

Jakmile budes mit nejnovejsi fw 6.61 tak uz jen nainstalovat cfw napr. zde 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji za odpověď, myslel jsem si že je to OFW, o update na OFW 6.61 jsem se už pokoušel oběma způsoby, bez výsledku. Psp soubory OFW i CFW vždy vidělo, ale po spuštění jen reset bílá obrazovka s logem, zčerná, zabliká zelená dioda, vypne se. Po spuštění pořád OFW 6.20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

To je zvlastni psp konzoli me proslo pod rukou kdysi docela dost a vzdy slo updatovat. Jeste me napada, muze byt slaba baterka, zkus update kdyz mas konzoli na nabijecce. A taky udelat format memory sticku v psp, v setings system setings, format memory stick. A znova zkusit nakopirovat. Taky mozna jeste zkusit restore defeaut setings. Mozna bych i zkusil jinou kartu, jestli neni vadna. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak toto vše už jsem dávno udělal a bez výsledku, ale děkuji za odpověď. Kdysi jsem jich taky pár už přehrával, ale prvních řad a vždy vše ok, toto je nějaký divný kus.. Ještě mě napadlo, všiml jsem si, že nějak nereaguje UMD mechanika(doteď jsem ji opravdu neřešil, když chci hrát ISO hry xD ) , zkusil jsem ji mechanicky přes spínač UMD disku a spínač zavření dvířek mechaniky, bez známek života, vyměnil jsem ji za druhou určitě funkční a nic, měřil jsem funkčnost spínače UMD disku a ten jde, ale na spínači dvířek nikde nic, zvláštní.. Je možné že nejde, ale při různých kombinacích sepnutí jsem stejně nic nenaměřil, že by tam byla odpálená pojistka na desce přes  kterou nic neleze? Myslím že je tam totiž popsaná.. A pokud systém psp dělá kontrolu hardware při update viz jako na Playstation, tak že by to blokovalo kvůli UMD mechanice ten spínač dvířek? Už mě nic jiného opravdu nenapadá, dá se to kdyžtak nějak přemostit a obejít aby umd fungovala? Nevím s tímto už bohužel zkušenosti nemám.. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu