Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zmena NAT3 na NAT2


slezix

Recommended Posts

Ahoj,

nefunguje mi multiplayer u red dead redemption a to z duvodu ze mam NAT3, jak se da zmenit na NAT2?

samozrejme jsem hledal na internetu, ale potreboval bych nejaky jednoduchy navod pro laiky, pokud by byl nekdo tak hodny. nasel jsem spoustu na vodu treba s programem pfconfig, ale nevim jak na to.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stejný problém, celkem mi to trvalo a pohrával jsem si s nastavením jak v PS tak na routeru, nakonec se mi to povedlo, ale postup si už nepamatuju... Ale ikdyž sem to změnil, tak mi to nepomohlo a problémy trvají doteďka.

prave, videl jsem ze to je docela hardcore. takze reseni na rozjezd multiplayeru neni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já sme v routeru pro plejna povolil Port Forwarding pro vbšechny porty a zabralo to

nastavil jsem pro ip adresu pska start port 1600 a end port 1700,jeto tak spravne, nebo co presne tam ma byt? pripadne ma se potom reouter restartovat nebo neco? btw i po tomhle nastaveni mi psko stale rika ze mam nat3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu