Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows 7 furt otravuje že mám kopii ..


Martox

Recommended Posts

nektery aktivatory delaj, ze tohle odstrani, nebo aktivator muze byt "zrusen" nekterou aktualizaci. Po restartu by si mel videt co a jak, jestli zmizela hlaska, tak to nech byt, ale vypni si aktualizace.

Odstranilo mi to protože protože mi to nic nepíše že mám nelegální kopii ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli muzes dat Upgrade to nevim já dám vždycky Custom a pokud je treba tak zformátuju Disk...pokud ne tak ho zachovám...no a po nainstalování až budeš zaškrtávat v windows updateru aktualizace tak tuhle vyškrtni...ostatní aktualzace by ti měli jít normálně...

jinak ano musis znova stahovat windows nebo pokud ho mas na DVD tak ho znovu nainstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeinstalovaný win 7 už mám asi od 1.1.2011 a ještě mě to nenabídlo další aktualizace (jenom tu první jak sem odškrtává ta aktualizace KB971033, tu sem odškrtnul a dal nikdy nezobrazovat jak si mi psal) a až to teď mi to nenabídlo další aktualizace :( ... Je to normální ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu