Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)


nepster

Recommended Posts

Pár slotů jsem už koupil v tom zkušenost mám :) , ale nevím přesně jak funguje prodání secundárního účtu. Ten komu prodám sek. účet má k dispozice účet jen na hraní a nemá administrátorské oprávnění cokoliv na tom mém účtu změnit (hesla, platba na storu apod.) jen si to chci ujasnit, ale je to snad logický, když se jedná o sek. účet.

Rád bych koupil sniper elite a Transformers našel by se někdo? Případně můžu hry koupit na účet, kde je Fifa 14 a Infamous. Dík za radu a nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostanes ucet muzes menit heslo atp. (samozrejme pokud se nedomluvite jinak) ale nemuzes hrat tu hru z jinyho uctu nez ktery si koupis. Takze vlastne prijdes o trofeje

Ten co ode mně dostane/koupí sek. účet může mě jako majiteli primárního účtu změnit heslo a libovolně primární účet měnit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj vím a četl jsem, ale raději se zeptám ještě jednou svými slovy.

Mám USA účet, který je primární, ale všechny hry i z USA ú. hraju na jiném cz účtě na stejné / jedné konzoly. To na to taky nebude míst vliv, že jo? Majitel primárního účtu může, kdykoliv změnit heslo apod v tom případě ten co má sek. účet má smůlu a už si nezahraje?

Upraveno uživatelem Tulen.mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano a on kdyz zmeni heslo tak ty furt muzes hrat

do 10 dnu bych mel dostat ten kupon na PSN v hodnote 1000kč sel by teda semnou nekdo do toho Sniper elite / UFC / WatchDogs ? Zaplatim tech 1000kč zbytek platíte vy. Ja si nechavam primarni ucet.

Ostatni hry uz mam soory

Upraveno uživatelem Panther
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až někomu prodám slot, tak mu prostě jen pošlu login k účtu a heslo, na který se pak přihlásí, ale díky tomu, že já mám primární účet tak on automaticky má sek. účet? Ono je to všechno logický, ale radši se ptám. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • SAIXX changed the title to Obchodování s ÚČTY/SLOTY her (primární/sekundární)
  • SAIXX pinned this téma

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu