Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přidání her k novému členu rodiny ?


joys_333

Otázka

Pěkně prosím o radu, mám tu nový xbox one a trochu tápu.

V xboxu jsem vytvořil účet, k němu nastavil game pas a live gold, a nainstaloval nějaké hry.

Teď bych rád přidal dalšího člena rodiny, aby každý mohl hrát hru od začátku a ne tam kde někdo skončil.

Takže jak to provést, přidal jsem do systému dalšího člena rodiny, takže mám v xboxu dva účty mezi kterýma jde přepínat, jak ale udělám aby nainstalované hry pro jeden účet mohl hrát i druhý účet ?
Protože když se přepnu na druhý účet, není tam žádná hra.
A taky bych rád aby stačil jedno gold členství  a každý člen rodiny nemusel platit vlastní, čož by asi byla blbost ne ?
Takže jak na to ?
Hledal jsem na webu, ale tam to je popsáno dosti jednoduše a neřeší to moji otázky.

Předem děkuji za pomoc.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Junior Moderators

Každému členu vytvoř účet a každý tím pádem bude hrát na svem účtu tam kde skončil, samozřejmě se musí přihlásit.

Pak se přihlaš na svém účtu kde máš koupené hry, gold atd a v Nastavení nastav Xbox jako Home a můžou vsichni hrát.

https://support.xbox.com/cs-CZ/games/game-setup/my-home-xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Podle mně se hra smaže pro vsechny účty, ale myslím že je tam položka Hide (skrýt) když najdeš na hru a dáš Podrobnosti nebo tak nějak.

https://support.xbox.com/cs-CZ/games/game-setup/hide-games-no-achievements

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu